SPOR

Enes Ünal havalimanında gözaltına alındı

Milli futbolcu Enes Ünal’a havalimanında gözaltı... Yoklama kaçağı olması nedeniye havalimanında bir süre bekletildi.

Manchester City'den 14 milyon Euro bonservis bedeli ile İspanya’nın Villarreal kulübüne transfer olan Milli Futbolcu Enes Ünal havalimanında gözaltı şoku yaşadı. Yoklama kaçağı olduğu gerekçesiyle bir süre bekletilen Ünal, askerlik şubesine gitmesi tebliğ edilerek serbest bırakıldı.

2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde Arnavutluk’da Kosova ile karşılaşan Milli Takım sabah erken saatlerde İstanbul’a geldi. Kosova maçının ardından İstanbul’a gelen Milli Takım oyuncularından Enes Ünal yoklama kaçağı olduğu için bir süre Atatürk Havalimanı Pasaport Büro Amirliğinde bir süre bekletildi. Mesai saatinin başlamasının ardından, kendisine yoklama kaçağı olduğu ve en kısa sürede Askerlik Şubesine gitmesi gerektiği tebliğ edilen Enes Ünal, daha sonra havalimanından ayrıldı.

Atatürk Havalimanı'nda bir süre bekletilen Milli Futbolcu Enes Ünal’ın yanında federasyon yetkililerinden kimsenin olmaması dikkat çekerken, ünlü futbolcu her hangi bir açıklama yapmadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
şayet gariban biri olsaydı kelepçeleyip en yakın birliğe teslim ederlerdi şan şöhret para her şeyi kapatıyor
@06yaman kardeşim. devir değişti artım sen hangi devirdesin. şu an kim asker kacagindan yakalansa buna gbt vs. de dahil. teblig edilir bir kagit verilir o kadar. yani işin garibanla bilmemneyle alakası yok. senin eedigin bu zamanda o adami hava limaninda hic durdurmadan asker kacagi oldugunu bildirmeden yapsaydilar olurdu. kafa eski kafa her olaya bilip bilmeden sazan gibi atliyorsunuz
@06yaman yooo okuyorum ben yuaaa dedim geçenlerde 2019 a ertelettim :)
@keops011 o tescil bitsin kafanı cok duvara vurcan gideceksen erken git yoksa cocugun yasındakiler orda sana emir verir
sallama. herkese aynı prosedür uygulanıyor. önce tebliğ yapılır, uymazsa o dediğin yapılır. Asıl orada tutulup, tebligat imzalatilmada idi torpil yapılmış olurdu.
Haberi açmadan fetonun yaptırdığını tahmin ettim hain feto bu ülkedeki kötü olan herşeyi yapıyor herşeyde onun parmağa var allah belasını versin.recep tayyip erdoğanı allah korusun mümin kardeşlerim dua edelimde 2023 te dünyanın en büyük devleti olacaz.başbakan başbakan!!!!receep tayyiip erdoğaaaan recep tayyip erdoğan !!!!evet evet evet!!diriliş ertuğrul 2023 rabia.ahsentv ehli sünnet cübbeli ertuğrul hoca bizim ordumuz büyük eeey amerika ey israil hesabını vereceksiniz!
@sukrusokak23 HAHAHAHAH ALLAH AKIL FIKIR VERSIN
@sukrusokak23 bu kadar çok içme bak dokunuyor.
@sukrusokak23 bonzaiye karşıyız...
Vatan ile ilgili her görevi yerine getireceksin... İDmanı unutmuyor. maçı unutmuyorsan yoklama yı da muayeneyi de unutmayacaksın..
@ercan_yldrm26 Adam aylar sonra dönmüş neyi unutacak? Geldiği gibi yakalamışlar zaten.
fetö yapmıştır hı hı
Doğru,ihmal etmemesi gerekirdi.Ama Türk olup yabancı milli formaları giyenlerden daha Türk.Hala Mesut Özil ve benzerlerine Türk denmesini ben kabullenemiyorum.Türkün en önemli sembolü ay yıldızdır.Yetenekli futbolcu olup göğsünde bu amblemi taşımayana Türk denmez.Aferin bu çocuğa,aslını inkar etmemiş.Ayrıca askeri teskerenin banka şubesinden parayla alındığı bir ortamda bir milli futbolcuya biraz müsahama gösterilebilinirdi diye düşünüyorum.
parası olan askerlik yapmıyor.olmayan gariban yapıyor.Ben şunu anlamıyorum askerliğini bedelli olarak yapan yani para verip elbiseyi bile giymeyen bazı adamlar vatan millet sevgisinden bahsediyor deli oluyorum vatanını milletini seven aslanlar gibi askerlik yapar.
enes ünal asker kaçağı diye gözaltına alınıyor. sedat peker-kürşat yılmaz-alaaddin çakıcı ve başımızdaki siyasilerin çocukları hiç askerlik yapmadılar. neden haklarında araştırma yapılmadı.yapılmıyor????
Askerlik yapmayan FİRAVUNUN finoları.
bir biz bulamadık şu parayı bulalım dedik borç batağına girdik ya kafamıza sıkıcaz yada nezarathane ama yinede ya hurra ya murraa hayırlısı inş bulacaz yoksa alaha emaet herkes
Kamuflajı giymiş zaten direk yollasalarmış cepheye :))))))))))
yeri geldimi herkesten fazla mileyettiçi olurlar.. merak etmeyin yawrular yakında bedelli cikartirlar bastır parayı al teskereyi..
Milli olmuş,gelecek adına ülkeye faydası olacak efendi,şahsiyet ve karakter sahibi birine bu yapılırmı.AKP ülkeyi iyi idare edemiyoooor diyorsaam işte bir sebebi daha.AKP BECERİKSİİİİZ,KABİLİYETSİİİİZ,MEZİYETSİİİZ bir güruhtur.AKP ancak akçeli işleri beceren cinlerdiir.
@ilhansafa APTAL APTAL KONUŞMA HERKEZ GİBİ ODA ASKERLİK YAPACAK. YOKLAMASINI YAPTIRSIN. AKP KADAR BAŞINA TAŞ DÜŞSÜN.
Askere gidersen adam olursun gitmezsen feneve başkan olursun keh kehh
aziz yıldırım : enesin göz altı olayında fetönün parmagı vardır
Diğer Haberler