SPOR

Fatih Terim'den Tuzlaspor maçı sonrası şok sözler: Maç 'bitsin de gidelim' diye beklediler

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, 2-0 yenildikleri Tuzlaspor maçı sonrası futbolcularıyla ilgili zehir zemberek açıklamalarda bulundu. 'Bu oyuncular formayı alma niyetinde olmadıklarını gösterdiler' diyen Terim, "Sahaya çıkanların 'ben yedek olacak oyuncu değilim' demelerini beklerdim ama maalesef olmadı. Emin'in dışında diğerleri 'maç bitsin de gidelim' diye beklediler" ifadelerini kullandı.

Fatih Terim'den Tuzlaspor maçı sonrası şok sözler: Maç 'bitsin de gidelim' diye beklediler

İşte Fatih Terim'in açıklamaları...

"Tuzlaspor'un çok iyi oynadığını, mücadele ettiğini, bizim de mağlubiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum. Özeti bu. Kendileri sahaya çıktıkları zaman bu formayı vermemeliler. Onlar formayı alma niyetinde olmadıklarını gösterdiler. Daha iyi bir performans beklerdim ben onlardan. Bugün 'bu kadar gol kaçırdık, böyle oynadık' diyecek bir durum yok. Sadece Tuzla'yı tebrik etmek lazım."

"EMİN DIŞINDA DİĞERLERİ 'MAÇ BİTSİN DE GİDELİM' DİYE BEKLEDİLER"
"İkinci maçta bakalım ne olacak. Avantajlılar tabii. Bugünün esas önemli olan konusu, şans verdiğim oyuncuların parmağını gözüme sokmasını, 'ben yedek olacak oyuncu değilim' demelerini beklerdim, ama maalesef öyle olmadı. Bugün sahanın en iyilerinden biri Emin'di, diğerleri de eh işte. Diğerleri 'maç bitsin de gidelim' diye beklediler."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 76 yorum
sen kurdun bu kadroyu sen çalıştırıyorsun plan proje senin eserin kimseye suç bulma
Tuzla tuzla ye terim Tansiyona iyi gelir :))
senin mafya oyunların da sökmez oldu açacan bir kebapçı dükkanı rakipler seni bekler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler