SPOR

Galatasaray'da Fatih Terim açıklamalarda bulundu

Galatasaray'da Fatih Terim, maç öncesi yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'da Fatih Terim açıklamalarda bulundu

Başakşehir maçı öncesi Fatih Terim açıklamalarda bulundu.

"GALATASARAY DÜŞÜK ORANDA YÜZDE ALIYOR..."

Fatih Terim, "Herkesin ihtimallerinde Galatasaray düşük oranda yüzde alıyor, bu doğal; bir hayli gerideyiz ancak vazgeçmek bizim kabul etmeyeceğimiz bir şey. Sakatlığın, cezalının her türlüsü Galatasaray'da var. Pandemi öncesi harika futbol bir Galatasaray vardı, oynamaktan zevk alan bir takım vardı ancak sonrasında tatsız işler de oluyor. İki ağır sakat, iki cezalı.. Sadece içeride değil dışarıda da uğraşıyoruz." dedi.

"ŞİKAYET ETMİYORUZ AMA..."

Fatih Terim,"Şikayet etmiyoruz ama olaylar karşısında tepki vererek, reaksiyon göstererek, isyan ederek devam ediyoruz. 8 oyuncumuz sakat ve hep önemli yerlerden yok. Galatasaray böyle durumlarda vazgeçmeyen, vazgeçmediğini da gösteren bir kulüptür" açıklamasını yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Sen varya futbolun yüz karasısın maçı bilerek satacaksın.
utanman olsaydı bu kelimeyi kullanmazdin Galatasaray ve imparator hiç bir maçını vermez Koçum sen tuttuğun takımla Galatasaray karıştırma :))
yüzün varsa maske tak! iftiracı.
@ertan_sahin_t6 EEE SAATTIMI MAÇI:?? HERKESİ KENDİNİZ GİBİ ŞİKECİ SATILIK SANIYOSUNUZ:?? ADAM GİBİ BİR GOLCÜMÜZ OLSAYDI EN AZ 3 ATACAKTIK..ŞİMDİ UTABIYORMUSUN BARİ:???
@ertan_sahin_t6 HER KESİ KENDİNİZ GİBİ SATILIK SANMAYIN..GS ASLA MAÇ SATMAZ..MAÇI İZLEDİNMİ GS EZDİ AMA SONUCA GİDEMEDİ..UTAN BİRAZ İNSAN OL...
Bir Şarkısın sen Galatasaray Aşkıyla yaşayan Fatih Hoca'm; Ömür boyu sürecek,dudaklarımızdan Taraftar ve Camia olarak ikinizin varlığının hedefleriyle asla düşmeyecek. Ama netice her ne olursa...
hocam içim sızlıyor ama şampiyonluk artık hayal... ver başakşehir olsun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler