SPOR

Galatasaray, Erman Kunter'i gönderdi!

Galatasaray Odeabank'ta başantrenör Erman Kunter'le yollar ayrıldı!

Galatasaray, Erman Kunter'i gönderdi!

Galatasaray Kulübü'nden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Galatasaray Odeabank Başantrenörü Sayın Erman Kunter ile sözleşmemiz karşılıklı olarak feshedilmiştir. Erman Kunter’e kulübümüze verdiği emeklerden ötürü teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz. Galatasaray Spor Kulübü"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
hahhaaaaa obranın ayakkabısı ile imzalayın playof garanti olsun
hahhhajsaaaaa
Dahada durmasının bir manası yoktu.Elde Galatasaray basketbol denilince Orhun Ene geliyor akla ama o zor.Galiba döngü Oktay Mahmuti olur gibi gözüküyor.
can topsakal kulüpten kovalanmalı basketbolu bitirdi..ergin ataman kompleksi ile..aşağılılık can topsakalı kovalayın..
Her dalda nice Kupalar Son hedef şampiyonluklar Her kolda yarışmamız var Zaferlere kavusmamiz var Re re re Ra ra ra Truva atı içerde...!
Bir çift lafım var bu konuda:Yorumların hepsine dikkatli bakın, görmemişin basket takımı başarılı olmuş,Sırbistan ekolünde,sonradan görme taraftar anlayışı doğmuş... Arkadaş;başarılı olan bir olgu'nun geçmişteki takımı, düşman beldeden gelmesinin önemi yoktur!o an,bulunduğu ortama katkısı önemliyse profesyonellik de bu mantıktır!Eurocup'ı Ülkeye kazandıran bir Anlayış, Euroleague'de başarısız olunca,Ergin Ataman'ı gönderen zihniyet Erman Kunter'i çok mu aradı yoksa tehlikeli bir ironiyle içimizdeki realist ama duygusuz ve ruhsuzların birşeyleri açıklama çabası mıydı!??
Ne Topsakal'ı anladım nede Galatasaraylılık Ruhu ile hareket edenlerin anlatmak istediklerini(!)Saygın bir duruş;Fenerbahçe'nin başarısını her Türk gibi alkışladıktan sonra eğer Ataman'ı yollayacaksan da(!)daha sonra takımın başına getireceğin kişi;alt yapi koçu olsa da saygınlığını kaybetmezdin!!!iş bilmez yöneticiler (!?)nasıl bir strateji izledi hala dehşetle izliyordum!taaa kiiii önce Topsakal'ın istifası ve Kunter'in görevden uzaklaştırılmasına kadar.Bundan sonrası sizin elinizde!profesyonelliğe kurban Sinan Güler de küpe olsun kulağınıza (!)
Diğer Haberler