SPOR

Galatasaray yönetiminde flaş istifa!

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru görevinden ayrıldığını duyurdu.

Galatasaray yönetiminde flaş istifa!

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru, sarı-kırmızılı kulüpteki görevlerinden istifa ettiğini açıkladı.

Özüdoğru, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu ile Mağazacılık AŞ Yönetim Kurulu üyeliği görevlerimden bugün itibarıyla istifa ettim. Gerekçelerini izninizle aynı ekibin bir parçası olarak seçildiğimden kendi uhdemde tutmak isterim. Başta başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz olmak üzere tüm kurul üyelerimize bana bugüne kadar gösterdikleri ilgi ve sevgi için sonsuz teşekkürler." ifadelerini kullandı.

Görevi süresince çalışmalarına katkıda bulunanlara teşekkür eden Özüdoğru, şunları kaydetti:

"Bundan sonra da tüm arkadaşlarımızın başarılı çalışmalarına devam edeceğine olan inancımı da yineliyorum, sade bir taraftar ve genel kurul üyesi olarak Galatasaray'ımıza her zaman olduğu gibi katkı vermeye devam edeceğim. Görevim süresince çalışmalarımda katkıda bulunan tüm kurullarımıza, kulüp profesyonellerine, başta sevgili hocamız Fatih Terim ve değerli ekibi olmak üzere tüm spor birimlerimizin teknik heyetlerine, kulübümüze bağlı tüm derneklere ve spor okullarına, yöneticilerine, taraftar gurubumuz ultrAslan'a ve değerli yöneticilerine teşekkürü bir borç bilirim. Bu paylaşımım dışında gerek yazılı gerekse sosyal medyada çıkacak haberlere itibar edilmemesini rica ederim."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
-fetöcü olduğu kanıtlandı ondan
Zafer Biryol. Bekir irtegül. Uğur boral ve nihat tozdemir in kayinbiraderi korgeneral metin iyidil ve bu sahısa yardim yataklik ve kacirmak istenen nihat tozdemir in oglu ve gelini ... gercekten de kanıtlanmış fetöcü olduklari..
@isilme_1928 Fetöcüler ŞiKe yapar,ŞİKECİSİN EZİKBAHÇE...SİZLER VAR YA EĞER 15 TEMMUZ DARBE GECESİ FETÖ GALİP GELSE,ONU YALAYACAK KADAR .........
arda restlesmesi degilse bende bisey bilmiyorum adam daha gelmeden karistirdi ortaligi. ardayi istemiyoruz !
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler