YURTHABER

Gazetecilerden Beşer Eğitim Kurumları Yöneticilerine Teşekkür Plaketi

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, Beşer Eğitim Kurumları Genel Müdürü Zeki Göçer ile Özel...

Gazetecilerden Beşer Eğitim Kurumları Yöneticilerine Teşekkür Plaketi

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, Beşer Eğitim Kurumları Genel Müdürü Zeki Göçer ile Özel Rahime Batu ve Turgut Özal Okulları müdürlerine basın camiasına katkıları dolayısıyla teşekkür plaketi verdi.

Cemiyet Başkanı Haydar Karaduman ve yönetim kurulu üyeleri, Beşer Eğitim Kurumları Müdürü Göçer’i ziyaret etti. Karaduman, burada yaptığı konuşmada, cemiyet olarak Malatya basınına hizmetleriyle destek veren tüm kurumları ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdiklerini söyledi. Bu çerçevede Beşer Eğitim Kurumları’nı ziyaret ettiklerini anlatan Karaduman, basın camiası için zaman zaman düzenledikleri etkinliklerle farklılıklar yaşatan eğitimcilere teşekkür ettiğini belirtti.

Zeki Göçer de gazetecilerin kamuoyunu aydınlatmak, yaşanan gelişmelerle ilgili sıcak bilgiler ulaştırmak gibi önemli bir görevi yerine getirdiğini ifade etti. Görevleri sırasında büyük bir özveri gösteren basın mensuplarına destek olmayı çok anlamlı bulduğunu vurgulayan Göçer, bu yüzden medya çalışanlarına yönelik organizasyonlar düzenlemeye ayrı bir önem verdiklerini kaydetti.

Konuşmanın ardından Haydar Karaduman, Zeki Göçer ile birlikte Özel Turgut Özal İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Sular ve Özel Turgut Özal Lisesi Müdürü Şahin Olgun, Özel Rahime Batu Liseleri Okul Müdürü Ufuk Ercul, Özel Rahime Batu İlköğretim Okulu Müdürü Haşim Tezcan’a da desteklerinden dolayı teşekkür plaketi sundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın