YURTHABER

Gaziantepspor'da Abdullah Ercan, istifa etti

Gaziantepspor Teknik Direktörü Abdullah Ercan, ekibiyle birlikte görevinden istifa etti. Sezona Tolunay Kafkas ile...

Gaziantepspor'da Abdullah Ercan, istifa etti

Gaziantepspor Teknik Direktörü Abdullah Ercan, ekibiyle birlikte görevinden istifa etti.

Sezona Tolunay Kafkas ile başlayan Kırmızı-siyahlılar, 4. haftanın ardından takımı Abdullah Ercan’a emanet etmişti. Genç hoca da, 22. haftanın sonunda takımdan istifa ettiğini açıkladı. Kulübün resmi internet sitesinde açıklama yapan Abdullah Ercan, “Şahsım ve ekibim Gaziantepspor’daki görevlerimizden istifa etmiş bulunuyoruz. Konu ile ilgili konuşulacak veya gösterilecek hiçbir gerekçenin şahsıma, ekibime ve Gaziantepspor’a herhangi bir fayda sağlayacağını düşünmüyorum. Şimdi ve daha sonra bu konu hakkında ben veya ekibim tarafından herhangi bir açıklama yapılmayacaktır. Bizden duymadığınız hiçbir söylemin tarafımızdan yapılmadığının bilinmesini isteriz. Gaziantepspor’a bundan sonra başarılar dileriz.” dedi.

Öte yandan, Gaziantepspor Kulübü de yaptığı açıklamayla Abdullah Ercan ile yönetim kurulunun yaptığı görüşmeler sonucunda sözleşmenin karşılıklı olarak fesh edildiğini duyurdu.

Ayrıca, Gaziantepspor Kulübü’nün tecrübeli teknik adam Hikmet Karaman’la anlaştığı, Karaman’ın bu akşam şehre geleceği öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın