Evrim Akın Haberleri Ve Son Dakika Evrim Akın Haberleri

Evrim Akın Haberleri Ve Son Dakika Evrim Akın Haberleri

12 Haziran 1979, Ankara doğumludur. Oyunculuk mesleğine İzmir’de Konak Belediye Tiyatrosu’nda kursiyer olarak başlamıştır. Oyunculuğa tiyatroculuktan başlayan Akın, Show TV’de yayınlanan İmparator isimli dizide Çiçek karakterini canlandırarak dizi oyunculuğu da yapmıştır. 1999’dan itibaren İbo Show’da birçok skeçte yer almıştır. Sonrasında çeşitli dizilerde rol alan yetenekli oyuncu, ATV’de yayınlanan Avrupa Yakası dizisinde ün kazanmıştır. Bez Bebek isimli dizide Nana karakterini de canlandırarak hayranlarından beğeni toplamıştır. 2007’de Levent Kırca, Müjdat Gezen, Kadir Çöpdemir, Peker Açıkalın gibi başarılı isimlerle Güldür Bakalım isimli televizyon yarışmasında jüri olarak yer almıştır. Bir dönem, Koca Kafalar programında sunuculuk yapmıştır. TV8’de Uzman Avı programında ve Show Tv’de Ev Kuşu programında sunuculuk yapmıştır. Aynı kanalda Çocuktan Al Haberi isimli yarışma programında da sunuculuk yapmıştır. Daha sonra Güldür Güldür isimli komedi programında rol almıştır. Birçok ödüle layık görülen başarılı oyuncu ve sunucu, bir yıl içerisinde 5 ayrı ödül almayı başarmıştır.

Evrim Akın Haberleri

Çocuktan Al Haberi'nin kutu bebek Ebrar'ı koca kız oldu! Son hali görenleri şaşırttı

'Kutu Bebek' adıyla hatırlanan Ebrar Demirbilek, 2016-2019 yılları arasında yayınlanan Çocuktan Al Haberi programıyla tanındı. Küçük yaşlardan beri ekranlarda olan Demirbilek şimdilerde kocaman kız oldu. Demirbilek'in son halini görenler tanıyamadı. İşte son hali...

Magazin 03-03-23 09:09

Avrupa Yakası'nın Selin'i Bez Bebek'in Nana'sıydı! Evrim Akın'ın son hali şaşırttı

Avrupa Yakası'nda Selin karakterine hayat veren, Bez Bebek dizisinde ise Nana karakteri ile adından söz ettiren Evrim Akın'ın son hali merak konusu oldu. Evrim Akın'ın değişimini görenler "Bambaşka olmuş", "Nilgün Belgün'e benzemiş" yorumlarında bulundu.

Magazin 25-11-22 13:34

Çocuktan Al Haberi'nin zeka küpü Nisan Aktaş'ı bir de şimdi görün! Son hali şoke etti

2016 yılında Evrim Akın'ın sunumuyla ekrana gelen Çocuktan Al Haberi programına damga vuran çocuk yıldız Nisan Aktaş, yıllar içindeki değişimiyle şaşırttı.

Magazin 14-11-22 13:53

Çocuktan Al Haberi'nin minik Ebrar'ı son haliyle ağızları açık bıraktı! Bakan bir daha baktı

2016 yılında Evrim Akın'ın sunumuyla ekrana gelen Çocuktan Al Haberi programından birçok isim gelip geçti. Bu isimlerden biri de zekası ve güzelliğiyle kendine hayran bırakan Ebrar Demirbilek idi. Şimdilerde 9 yaşında olan çocuk yıldız, son haliyle dikkat çekti.

Magazin 11-11-22 13:16

Evrim Akın

Evrim Akın Hakkındaki Haberler Mynet'te. Evrim Akın Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Çocuktan Al Haberi'nin Bal Yanak Arda Şahin'i bakın nasıl da değişmiş! Koca oğlan olmuş

Arda Şahin, Evrim Akın'ın sunduğu Çocuktan Al Haberi programıyla tanındı. 'Bal Yanak' olarak anılan Arda Şahin, programda konuşmalarıyla dikkat çekti. Küçük Arda'nın şimdiki hali ise görenleri şaşırttı.

Magazin 23-09-22 20:56

Çocuktan Al Haberi'nin Kutu Bebek'i Ebrar Demirbilek kocaman oldu! Ne ara bu kadar büyüdün?

Ebrar Demirbilek, Evrim Akın'ın sunuculuğunu üstlendiği Çocuktan Al Haberi programıyla dikkat çekti. Programda 'Kutu Bebek' olarak anılan Ebrar Demirbilek, şimdilerde değişimiyle görenleri şaşırttı.

Magazin 07-09-22 20:54

Bez Bebek'in huysuz Özge'si son haliyle şaşı etti! Bakan bir daha bakıyor

Bez Bebek dizisinde hayat verdiği Özge karakteriyle hafızalara kazınan ve ekranlara uzun bir ara veren ünlü oyuncu Sibel Kasapoğlu, son haliyle görenleri şaşkına çeviriyor. Güzeller güzeli bir genç kız olan Kasapoğlu, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla kendine hayran bırakıyor.

Magazin 15-09-21 15:50

Çocuktan Al Haberi sunucu Doğa Rutkay’a Evrim Akın’dan tam destek geldi!

2017 yılında Show TV ekranlarına gelmeye başlayan Çocuktan Al Haberi sunuculuğunu sevilen oyuncu Evrim Akın yapıyordu. Ara veren programın yeni sezonunda sunucu değişikliği yaşandı. Evrim Akın’ın yerine başarılı oyuncu Doğa Rutkay Kamal sunuculuk görevini üstlendi. Çocuktan Al Haberi programının yeni sezonda yayınlanan birinci bölümünün sonrasında ilk yorum Evrim Akın’dan geldi.

Magazin 05-10-20 12:00

Güldür Güldür'de flaş ayrılıklar... Emre Altuğ ve Evrim Akın da bıraktı

Oyuncu Sinan Çalışkanoğlu'nun Güldür Güldür Show'a veda etmesinin ardından iki isim daha programdan ayrıldı. Emre Altuğ ve ünlü sunucu Evrim Akın programa veda etti.

Magazin 25-06-20 16:57

Evrim Akın ile Aşkım Kapışmak aşk yaşamaya başladı

Güldür Güldür Show'un yeni oyuncusu Evrim Akın, Aşkım Kapışmak ile aşk yaşamaya başladı. İkili, yeni ilişkilerini sosyal medya hesaplarından ilan etti.

Magazin 04-06-19 09:40

Evrim Akın: Terliğimi başkası giyerse çöpe atarım

“Çocuktan Al Haberi” programıyla seyirci karşısına çıkan Evrim Akın, Emre Saygı’nın Hadi Be programına konuk oldu

Magazin 01-03-18 14:37

Çocuktan Al Haberi Ünlüler'de Bülent Ersoy sürprizi!

Sunuculuğunu Evrim Akın'ın üstlendiği 'Çocuktan Al Haberi Ünlüler' yeni bölümleriyle yakında Show TV’de başlıyor. Çocuktan Al Haberi Ünlüler'e katılan Bülent Ersoy çocuklara sürpriz sorular soruyor!

Magazin 08-11-17 02:30

'Hissederek ölmek isterim!'

Başarılı oyuncu Evrim Akın, Elele dergisinin sorularını yanıtladı.

Magazin 02-01-10 11:35