İlhan Şen Haberleri

Aşk Mantık İntikam 16. bölüm 1. fragmanı yayınlandı! “Neredesin Esra?”

Aşk Mantık İntikam 16. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Yaz dizisi olarak başlayan ancak aldığı yüksek reytingler sayesinde yeni sezonda da yoluna devam edecek gibi görünen dizinin başrollerini Burcu Özberk ile İlhan Şen ikilisi paylaşıyor.

Magazin 03-10-21 00:09

Aşk Mantık İntikam 15. bölüm fragmanı yayınlandı! “Ben buna dayanamam”

Fox Tv’nin sevilen romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in başrollerini paylaştığı Aşk Mantık İntikam dizisinin 15. bölüm fragmanına Ozan’ın “Ben buna dayanamam” sözleri damga vurdu.

Magazin 29-09-21 15:40

Aşk Mantık İntikam'ın Çağla'sı Melisa Döngel'den tatil pozu!

Aşk Mantık İntikam dizisinde hayat verdiği Çağla karakteriyle adından söz ettiren güzel oyuncu Melisa Döngel, Instagram hesabından paylaştığı tatil pozuyla büyük beğeni topladı.

Magazin 08-09-21 11:31

'Hiç estetiğim yok' demişti! Burcu Özberk'in eski hali şoke etti

Son dönemlerde Aşk Mantık İntikam dizisinde hayat verdiği Esra karakteriyle büyük beğeni toplayan Burcu Özberk'in yıllar içindeki değişimi sık sık magazin gündemini meşgul ederken, Özberk, ısrarla estetiği yaptırmadığı yönünde açıklamalar yapıyor. Gelin, Burcu Özberk'in değişimine hep birlikte göz atalım...

Magazin 07-09-21 15:34

İlhan Şen

İlhan Şen Hakkındaki Haberler Mynet'te. İlhan Şen Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Aşk Mantık İntikam 12. bölüm 1. fragmanı yayılandı! Bebeğimizi mi kaybettik?

Aşk Mantık İntikam 12. bölümden beklenen fragman yayınlandı. Başrollerini Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük’ün paylaştığı sevilen dizinin fragmanı izleyicileri şaşkına uğrattı. Esra’nın yanına giden Ozan’ın, “bebeğimizi mi kaybettik?” sorusu ise fragmana damgasını vurdu.

Magazin 04-09-21 21:45

Aşk Mantık İntikam 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı: Beni yeniden sev istedim

Aşk Mantık İntikam 11. Bölüm 2. fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu. Başrollerinde İlhan Şen ve Burcu Özberk'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinin son bölümünde; Çağla'nın ilan-ı aşkı damgasını vurdu.

Magazin 01-09-21 00:53

Aşk Mantık İntikam 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Sonunda ödeştik Esra!

FOX TV'nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam, 10. bölümüyle dizi severlerin beğenisini kazandı. Dizinin merakla beklenen 11. bölüm fragmanı da yayınlandı. Aşk Mantık İntikam 11. Bölüm fragmanına Ozan’ın sözleri damga vurdu.

Magazin 29-08-21 01:28

Aşk Mantık İntikam dizisi 10. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Ozan'dan Çağla'ya evlilik teklifi!

Fox TV'de ekrana gelen yaz dizisi Aşk Mantık İntikam'ın 10. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in başrollerini oynadığı Aşk Mantık İntikam'ın yeni bölümünde Ozan'ı karşısında gören yaptıklarından dolayı özür diliyor. Ozan ise sürpriz bir şekilde Çağla'ya evlilik teklif ediyor. Ozan'ın "Evlen benimle" sözlerini duyan Çağla büyük şaşkınlık yaşıyor.

Magazin 25-08-21 01:20

Aşk Mantık İntikam dizisi 9. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Ozan ve Esra arasında romantik anlar

Fox TV'de ekrana gelen yaz dizisi Aşk Mantık İntikam'ın 9. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in başrollerini oynadığı Aşk Mantık İntikam'ın yeni bölümünde Ozan'dan Esra'ya aşk itirafı geliyor. Ozan'ın "Deli gibi kıskanıyorum seni" sözleri sonrasında ikili öpüşüyor.

Magazin 17-08-21 21:45

Aşk Mantık İntikam 9. bölüm yeni fragmanı yayınlandı! Aşkın kuralı: Kaçan kovalanır

Başrollerini Burcu Özberk ve İlhan Şen’in paylaştığı Aşk Mantık İntikam 9. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Aşk Mantık İntikam dizisinin son bölümünde; Ozan ve Esra'nın beraber uyuması bölüme damgasını vurdu.

Magazin 15-08-21 00:57

Aşk Mantık İntikam dizisi 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Ozan'dan Esra'ya aşk itirafı

Fox TV'de ekrana gelen yaz dizisi Aşk Mantık İntikam'ın 8. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in başrollerini oynadığı Aşk Mantık İntikam'ın yeni bölümünde Ozan'dan Esra'ya aşk itirafı geliyor. Ozan "Ben düşünmekten sabaha kadar uyuyamadım. Birbirimizden deliler gibi etkilenirken, hiçbir şey olmamış gibi davranmaktan çok sıkıldım artık yeter" diyor. Fragmanda Ozan ve Esra'nın öpüşme sahnesi dikkat çekiyor.

Magazin 11-08-21 02:12

Aşk Mantık İntikam dizisi 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ozan'dan Esra'ya itiraf!

Fox TV'de ekrana gelen yaz dizisi Aşk Mantık İntikam'ın 8. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in başrollerini oynadığı Aşk Mantık İntikam'ın yeni bölümünde Esra, Çağla ve Ozan’ın arasında gizli bir ilişki olduğundan şüpheleniyor. Ozan ise Esra'ya Çağla ile aralarında bir ilişki olmadığını açıklıyor.

Magazin 10-08-21 02:55

Aşk Mantık İntikam 7. bölümde neler olacak? Esra, Ozan’ın peşine düşüyor!

Fox Tv’nin sevilen yaz dizisi Aşk Mantık İntikam, 7’nci bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Başrollerini Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in paylaştığı dizide işler iyiden iyiye karışıyor.

Magazin 05-08-21 06:59

Aşk Mantık İntikam dizisinin 7. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı! Esra, Çağla ve Ozan'ın peşine düşüyor!

Fox TV'de ekrana gelen yaz dizisi Aşk Mantık İntikam'ın 7. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in başrollerini oynadığı Aşk Mantık İntikam'ın yeni bölümünde Esra, Çağla ve Ozan’ın arasında gizli bir ilişki olduğundan şüpheleniyor. Ozan'ın peşine düşen Esra yasak aşkı ortaya çıkarmaya çalışıyor.

Magazin 04-08-21 22:43

Aşk Mantık İntikam'ın 3. bölüm fragmanı yayınlandı: Esra ve Ozan'ın sırrı ortaya çıkıyor!

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 3. bölüm ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yeni dizi, kısa sürede izleyicinin ilgi odağı haline geldi. Ozan ve Esra'nın aşkını konu edinen dizide bu hafta beklenmedik bir son yaşanacak. Esra, Ozan'ın tekrar kendisine bir şeyler hissetmesini isterken sırrı ortaya çıkıyor.

Magazin 02-07-21 09:46

Aşk Mantık İntikam ne zaman başlıyor? Aşk Mantık İntikam dizisinin fragmanı ve afişi yayınlandı!

Fox TV'nin yeni dizisi Aşk Mantık İntikam'ın afişi yayınlandı. Başrollerinde İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi 18 Haziran Cuma akşamı seyirci karşısına çıkacak. Aşk Mantık İntikam dizisinin 1. bölümünden de yeni fragman yayınlandı.

Magazin 10-06-21 23:48