Isabel Nicholls Nall Haberleri

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, derin yırtmaçlı kıyafetiyle takipçilerinden tam not aldı

Sosyal medyadan beden olumlaması ve vücut pozitifliğine yönelik yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken büyük beden model Isabel Nicholls Nall, yeşil derin yırtmaçlı elbisesiyle bir kez daha kendisine hayran bırakmayı başardı.

Trend 17-09-22 15:45

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, duştan çıkar çıkmaz yaptığı paylaşımla sosyal medyada olay oldu

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, sosyal medyadan yaptığı beden olumlama ve vücut pozitifliği paylaşımları sayesinde kısa sürede fenomen bir isme dönüştü. Büyük beden kadınlara özgüven aşılamayı misyon edinen Nall, Instagram hesabından sıklıkla cesur paylaşımlar yapıyor. Son olarak Nall 257 bin takipçisiyle duştan çıkar çıkmaz bornozlu bir şekilde bir pozunu paylaştı.

Trend 02-09-22 14:14

Büyük beden model Isabell Nicholls Nall, özgüvenini göstermek için yatağa uzanarak poz verdi

Sosyal medyadan vücut pozitifliğine yönelik yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken büyük beden model Isabel Nicholls Nall, kendini sevme ve vücut kabulünü teşvik etmek için yeni bir paylaşıma imza attı. Sosyal medyada yaratılan kusursuz güzellik algısını reddeden Nall, yatağına uzandığı bir fotoğrafını Instagram hesabından yayınladı.

Trend 29-08-22 16:30

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, iç çamaşırlı paylaşımıyla sosyal medyada gündem oldu! Eleştirilere meydan okudu

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, sosyal medya hesabından yaptığı beden pozitfliği ve olumluma paylaşımları sayesinde fenomen olmayı başardı. Sosyal medyada yaratılan kusursuz güzellik algısını reddeden Nall, herkesin aynı beden ölçülerine sahip olması gerekmediğini savunuyor. Hayranlarına “Vücudunuzla barışın” çağrısında bulunan Nall, son olarak pembe iç çamaşırlarıyla çekilen fotoğraflarını paylaştı.

Trend 12-08-22 16:47

Diğer Haber Etiketleri

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, Rihanna’nın koleksiyonunu denedi! “Ortalamadan daha kalınım”

Sosyal medya fenomeni Isabel Nicholls Nall, beden pozifliğine yönelik yaptığı paylaşımlarla kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı. Geniş bir hayran kitlesine ulaşan büyük beden model, Rihanna’nın Savage koleksiyonundan bir iç çamaşırı takımını denedi. Nall’in paylaşımı kısa sürede takipçilerinin dikkatini çekti.

Trend 03-08-22 11:30

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, bikini üstünü çıkarttı! Güzellik kalıplarına meydan okudu

Sosyal medya fenomeni Isabel Nicholls Nall, sosyal medyadan beden pozitifliğine yönelik olarak yaptığı paylaşımlarla kısa sürede popüler olmayı başardı. Büyük beden model Nall, kadınların beden ölçüleri üzerinden standart hale getirilmemesi gerektiğini savunarak sosyal medyada güzellik kalıplarına meydan okudu.

Trend 01-08-22 14:28

Bunu hep yapıyor! Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, güneşlenirken bikini üstünü çıkarttı

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, tüm hızıyla Kıbrıs’taki tatiline devam ederken cesur paylaşımları da peşi sıra gelmeye başladı. Büyük beden model olarak kadınların beden ölçüleri nedeniyle eleştirilmemesi ve güzelliğin belirli kalıplarla ifade edilmemesi gerektiğini savunan Nall, yaz tatilinden üzeri çıplak bir videosunu yayınladı.

Trend 01-07-22 17:17

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, bikini üstünü çıkarttı, dergiyle göğüslerini örttü

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, Kıbrıs’taki tatilinden kareleri sosyal medya hesabından paylaştı. Beden pozitifliği paylaşımlarıyla kadınların bedenleriyle barışık olmasını misyon edindiğini dile getiren Nall, yaz tatilinden üzeri çıplak bir fotoğrafını yayınladı.

Trend 29-06-22 14:36

Sezonu açtı! Büyük beden sosyal medya fenomeni bikinili pozlarıyla kendisini eleştirenlere meydan okudu

Sosyal medyadan beden pozitifliği paylaşımları yaparak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Isabel Nicholls Nall, yaz sezonunu hızlı bir şekilde açtı. Güzel havanın tadını çıkarttığı anları sosyal medyadan çekilen bir bikinili karesiyle kutlayan Nall, beden ölçüleri nedeniyle kendisini eleştirenlere sert cevap verdi.

Trend 03-06-22 16:00

Beden olumlamadan sonra yeni moda: 'Göbek pozitifliği' diyerek duştan paylaştı

Son yılların popüler hareketi beden olumlama ya da beden pozitifliği (Body positivity) dünya çapında büyük yankı uyandırarak büyük beden kadın güzelliğinin ön plana çıkmasını sağladı. Sağlık uzmanlarının bir kısmı bu hareketi uygun bulmasa da dünya çapında birçok kadın bu hareket sayesinde adını duyurmayı başardı. Bunlardan biri de Isabel Nicholls Nall...

Kadin 19-03-22 14:19

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, yine aynı şeyi yaptı! İç çamaşırlı pozunu yayınladı

Büyük beden model olan Isabel Nicholls Nall, hayranlarının kendilerini sevmelerine yardımcı olmak için sıklıkla beden pozitifliği paylaşımları yapıyor. Herkesin kendi bedeninde mutlu olması ve iyi hissetmesinin önemli olduğundan söz eden Nall, fazla kilo tartışmalarına kulak asmadan sosyal medya hesabından iç çamaşırlı fotoğrafını paylaştı.

Trend 11-01-22 10:17

Büyük beden model Isabel Nicholls Nall, sosyal medya paylaşımıyla beğeni topladı

Beden pozitifliği savunucusu olan büyük beden model Isabel Nicholls Nall, tarzın boyutu olmadığını göstermek için sosyal medyadan bikinili bir fotoğrafını paylaştı. Güzellik algısının sıfır beden ve kıvrımlı vücut hatları üzerine yoğunlaştırılmasından şikayet eden Nall, sosyal medya paylaşımıyla büyük beğeni topladı.

Trend 03-01-22 14:46