Pudra Haberleri

Neden daha önce denememişim diyeceksiniz: Tertemiz ve deliksiz uykunun yolu buradan geçiyor! Yataklarınıza hemen uygulayın

Çarşafları değiştirdikten sonra temiz yatağa yatmak en haz veren anlar arasında bulunuyor. Adeta terapi gibi olan bu durumun etkisini uzun süre devam ettirecek temizlik hilesi TikTok üzerinden paylaşıldı. Bu yöntem ile çok uzun süre temiz ve deliksiz bir uyku yaşayabilirsiniz.

Kadin 21-09-22 15:26

İhmal etmeyin, hepsi gerekli! Doğum çantasına koyulacaklar

Gebelik süresince doğum düşünülüyor. Doğum anında ve ardından hastanede kalma süresinde oldukça heyecanlı olunuyor. Bu sebeple doğum çantasının önceden hazırlanması gerekiyor. Doğum çantasına ne koyacağınızı bilmiyorsanız aşağıda bulunan malzemeleri kullanabilirsiniz.

Kadin 04-09-22 16:46

Utanmayın herkes yaşıyor! Ayakkabı kokusunu geçirmek için doğal yöntemler

Bazı ayakkabılar kullanılan malzemeler nedeniyle oldukça rahatsız edici kokulara sebep olabiliyor. Bu kokuların geçmesi çok uzun zaman alabiliyor. Bu süreçte ayakkabı kokusu ayağınıza geçerek daha kötü kokulara sebep oluyor. Ayakkabı kokusu nasıl geçer? diye merak ediyorsanız aşağıda bulunan yöntemleri denemelisiniz.

Kadin 30-08-22 14:18

Yeni trend! ‘Clean girl’ makyajı nasıl yapılır? Doğru adımlar ile tertemiz bir görüntü

Makyaj çok daha canlı ve bakımlı bir görünüşe sahip olmamızı sağlıyor. Ancak yapılan ağır makyajlar özellikle sıcak yaz günlerinde istenmeyen görüntülere yol açıyor. Makyaj uygulamalarınızda yapacağınız ufak birkaç adımla TikTok’ta oldukça trend olan ‘Clean girl’ makyajınızı elde edebilirsiniz. Bu makyaj ile çok daha temiz ve bakımlı bir görünüme kavuşacaksınız.

Kadin 25-08-22 08:40

Hiç aklımıza gelmemişti! Güneş gözlüklerine bulaşan makyajı önlemek mümkün

Güneş ışınlarına bakmak gözü oldukça rahatsız ediyor. Bu sebeple kullanılan güneş gözlükleri hem güneşten koruyor hem de kombinleri tamamlayan bir aksesuar haline geliyor. Ancak yapılan makyajların güneş gözlüğüne bulaşması istenmeyen durumlara yol açabiliyor. TikTok kullanıcısı bir kadın makyajınızın güneş gözlüğüne bulaşmaması için bulduğu tüyoyu paylaştı.

Kadin 21-08-22 11:00

Hem kullanışlı hem uygun fiyatlı en iyi kapatıcı pudralar

Cildinizdeki kusurları anında kapatacak bir ürüne ihtiyaç mı duyuyorsunuz? Hem makyaj sabitleme hem kapatma görevini gören pudralarla bu sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem yüksek kapatıcı etkili pudra arıyorsanız listemizdeki en etkili ürünleri inceleyebilirsiniz. ''En iyi kapatıcı pudra hangisi?'' sorunuzu yanıtlayacak ürünlere göz atmaya ne dersiniz?

Kadin 27-07-22 14:25

Gerçekten işe yaradığını kanıtlanmış TikTok'ta viral olan ürünler

TikTok, popüler kültür meraklılarının ve sosyal medya severlerin favorisi. Son yıllarda pek çok kişinin katılımcısı olduğu bu platform, sayısız insanı bir araya getiriyor. Paylaşım yapan kişiler sayesinde yeni keşifler de sunan platform, binlerce işe yarar ürünü kullanıcılarla buluşturuyor. Eğer TikTok dünyasına tanıtılan ve gerçekten işe yarayan ürünleri merak ediyorsanız yazımız tam size göre!

Haber 27-06-22 14:21

Pürüzsüz bir cilt görünümü için en iyi pudra tavsiyeleri

Pürüzsüz cilt görünümü kusursuz ve doğal makyajın olmazsa olmazı. Yağlanma ve parlama gibi problemler ise bu görünümün önündeki en sık karşılaşılan engeller arasında yer alıyor. Siz de pürüzsüz cilt görünümüne kavuşmak, makyajınızın kusursuz olmasını istiyorsanız pudralardan yardım alabilirsiniz. Mermer gibi cilt görüntüsü elde etmek isteyenler için en iyi pudra çeşitlerini inceledik. Göz atmaya ne dersiniz?

Kadin 20-04-22 15:57

Güney Koreli kadınların güzellik sırrı sosyal medyada trend oldu! Jamsu tekniği nedir, nasıl yapılır?

Makyaj kadınların günlük rutinleri arasında geniş bir yer tutar. Özellikle çalışan kadınlar yoğun iş temposu içinde makyajlarını bir an olsun aksatmazlar. Kadınlar güzellik uğruna birçok yeni yöntem denerler. Bu durum ise makyaj trendlerine her gün yenilerinin eklenmesine neden oluyor.

Kadin 21-06-21 17:00

Pürüzsüz cildin anahtarı: Pudra sürerken sünger yerine fırça kullanın!

'Pudra kullanmam şart mı?' diye soranlardansanız öncelikle pudranın makyajınızı nasıl etkileyeceğini bilmek gerek. Günlük makyaj rutinlerinde sıklıkla atlanan ancak kullanıldığında makyajı makyaj yapan kozmetik ürünlerden biri olan pudra doğru kullanıldığında makyajınızın gün boyunca kusursuz görünmesini sağlayabilir.

Kadin 24-02-21 16:47