MAGAZİN

Hakan Taşıyan'ın sağlık durumu hakkında yeni açıklama: Karaciğer ve böbrek nakli olması gerekli

Ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan'ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Yaklaşık 4 aydır hastanede tedavi gören Taşıyan'ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, acilen karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği ifade edildi

Hakan Taşıyan'ın sağlık durumu hakkında yeni açıklama: Karaciğer ve böbrek nakli olması gerekli

Bir döneme damgasını vuran şarkıcı Hakan Taşıyan uzun süredir sağlık sorunları yaşıyor. Yaklaşık 4 aydır tedavi gören Taşıyan'ın son durumuyla ilgili açıklama yapıldı. Taşıyan'ın, acil olarak böbrek ve karaciğer nakli olması gerektiği duyuruldu. Böbrek nakli için kız kardeşinin uyumlu olduğu belirtilirken, karaciğer için herhangi bir donör bulunamadığı ifade edildi.

Taşıyan'ın resmi Instagram hesabından yapılan açıklamada, şarkıcının sevenlerinden dua ve yardım beklediği belirtilirken şu açıklama yapıldı:

hk12

"Hakan taşıyansevenlerine önemli duyuru. Yaklaşık 4 aydır devam eden tedavi sürecimizde, doktorlarımızın yapmış olduğu tetkikler neticesinde, acil olarak karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği tespit edilmiştir. Öncelikle birinci derece yakınlarından (aile birelerinden) alınan kan örnekleri neticesinde böbrek için kız kardeşinin uyumlu olduğu belirtilmiş ancak karaciğer için herhangi bir donör bulunamamıştır.

Durumu kritikliğini korumaktadır ve doktorlarımızın verdiği bilgi neticesinde karaciğerin acil olarak bulunması gerektiği bildirilmiştir. Tedavi sürecinde doktorlarımızın vücudu dengede tutabilmek için belirli aralıklarla vücuttan su çekme işlemi ve diyaliz işlemi uygulanmaktadır. Hakan Taşıyan sevenlerinden dualarını eksik etmemesini ve Allah’ın izniyle sağlıklı günlere kavuşması ve sevenlerine tekrar “doktor” olmasını tüm kalbi duygularımızla diliyoruz. Yanımızda olan tüm kardeşlerimize sevgilerimizle"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 68 yorum
Öncelikle Geçmiş Olsun. Ama şunu da demeden geçemeyeceğim sen Allah'ın verdiği bedeni içkiyle bitir sonra başkasına beklenti içine gir. Yazık bu yaşta..
Allahın verdiği bedeni kullanma git hırsızlık yap garibanın hakkını ye.. O günah değil git Allahını seversen
Ağzınıza sağlık kesinlikle katılıyorum size Sn Hakkı bey. Yazayım yazmayayım diye düşünürken, söylemek istediklerimi gayet güzel bir şekilde yorumlamışsınız. Maalesef özellikle sanat camiasında cepleri biraz para görenler soluğu parda, pavyonda, kumar ve içki masalarında alıyor. Ondan sonra acitasyonlar, ağlanmalar, sızlanmalar. Yok efendim yok, sen Allahın verdiği bedene acımıyorsan, sağlığın yerinde iken berduşluk yapıp bedenini, sağlığını korumuyorsan Allah rızası için ben sadece geçmiş olsun derim o kadar.
ünlü olunca acil ama gariban olunca kimse umursamaz lanet olsun bu ülkeye sizin insanlığınıza
Allah yardımcısı olsun. Çok insan dedi kendine yazık ediyorsun diye dinlemedi kimseyi. İnşallah iyi olacak
Geri Dön