SPOR

Hugo Lloris: Türkiye maçı bir kazaydı

Fransız milli kaleci Hugo Lloris, "Türkiye maçına kaza diyebiliriz. Arnavutluk ve Andorra maçlarında konsantre şekilde sahada olmalıyız" dedi.

Hugo Lloris: Türkiye maçı bir kazaydı

Fransa Milli Takımı'nın file bekçisi Hugo Lloris, Arnavutluk ve Andorra ile oynayacakları karşılaşma öncesinde basının karşısına çıktı.

Grupta liderlik istediklerini söyleyen tecrübeli file bekçisi, Türkiye karşısında aldıkları 2-0'lık yenilgiyi ise bir kaza olarak nitelendirdi.

"İLK SIRAYI İSTİYORUZ"
Hugo Lloris açıklasında, "Türkiye yenilgisini silmenin en iyi yolu, bu eleme aşamasındaki tüm karşılaşmaları kazanmaktır. Arnavutluk küçümsenmemeli. Onlarla daha önce 5 kez karşılaştım ve hepsi de zorlu geçti. Grupta ilk sırayı almak istiyoruz. Bu yüzden önümüzdeki iki karşılaşmayı da kazanmak zorundayız" dedi.

A Milli Takım ile oynadıkları maça parantez açan Lloris, "Türkiye maçına kaza diyebiliriz. Arnavutluk ve Andorra maçlarında konsantre şekilde sahada olmalıyız." sözlerini kullandı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Senin bu dünyaya gelmen de kazaydı Hugo.
kaza oldugunu bizde biliyoruz kardess
Mon Amour Monsieur Hugo, inan bu demecine elektrik tellerine tünemiş güya Dünya Şampiyonu Horozlar güler xaxaxaxa Seni, bir o yana bir bu yana döndürüp,yerlerde sürükledi Milli takım!acaba bir maçta bu kadar yerlerde süründün mü:))) bak da Paris'deki maçta;hedefe konsantre,inançlı Şenol Güneş ve 11 Arslan sizi keçi etinden Lyon Salamı yapmasın:))) bir gerçek kaza varsa,o da bizim için geçerlidir ki;Reykjavik Hava alanında sırasını bekleyen Şerefsiz izlandalıların muamelesi ve onların da,unutmadığımız,ülkemize gelecek olmalarıdır.Bir kaza varsa o da İzlanda ile bizim maçımızdır.Her Mayıslar;)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler