YURTHABER

Iğdır kent merkezi yeşillendiriliyor

Iğdır Belediyesi ekipleri şehrin farklı noktalarına fidan dikim ve yeşillendirme çalışması yaptı.Iğdır Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından fidan dikim ve yeşillendirme çalışmaları refüj, kavşak, park ve bahçeler başta olmak üzere kentin farklı noktalarında başladı.Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz, ilimiz genelindeki park ve bahçelerde fidan dikim ve yeşillendirme çalışmalarını sürdürüyor” denildi.

Iğdır kent merkezi yeşillendiriliyor

Iğdır Belediyesi ekipleri şehrin farklı noktalarına fidan dikim ve yeşillendirme çalışması yaptı.
Iğdır Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından fidan dikim ve yeşillendirme çalışmaları refüj, kavşak, park ve bahçeler başta olmak üzere kentin farklı noktalarında başladı.
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz, ilimiz genelindeki park ve bahçelerde fidan dikim ve yeşillendirme çalışmalarını sürdürüyor” denildi.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön