SPOR

İrfan Can Kahveci'yi hiç böyle görmediniz! Sorulan o soruya verdiği cevap beğeni topladı

Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu İrfan Can Kahveci, YouTube'da Mert Yüksektepe'nin kanalına konuk oldu. Kendisine sorulan soruları yanıtlayan İrfan Can Kahveci, hayranları için de kendi yaşantısından izler paylaşmış oldu. Kendisine sorulan ''Ezel mi Kurtlar Vadisi mi?'' sorusunda zorlanan İrfan Can, ''Kurtlar Vadisi'' cevabını verdi. Bu cevap sonrası Kurtlar Vadisi'ni sevenler İrfan Can'a beğeniler yağdırdı.

İrfan Can Kahveci'yi hiç böyle görmediniz! Sorulan o soruya verdiği cevap beğeni topladı
İrfan Can Kahveci

İrfan Can Kahveci

TR Türkiye
Yaş: 28 / Pozisyon Orta Saha
Oynadığı Takım: Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin yıldız oyuncularından İrfan Can Kahveci, saha içinde olduğu kadar saha dışında da neşeli bir karaktere sahip olduğunu gösterdi. YouTube'da yayın yapan Mert Yüksektepe'nin kanalına konuk olan milli oyuncu, kendisine yöneltilen soruları içtenlikle cevapladı. En zorlandığı soruyu söyleyen İrfan Can Kahveci'nin cevabı videonun yorumlarında gündem olmayı başardı.

"EZEL Mİ KURTLAR VADİSİ Mİ?"

Screenshot_1

Kendisine sorulan birçok soru karşısında rahat cevaplar veren İrfan Can Kahveci, ''Ezel mi Kurtlar Vadisi mi?'' sorusunda takıldı. Biraz düşünen İrfan Can Kahveci, "Çok zor soru... Biraz düşünecek olursam Kurtlar Vadisi'ni seçerim" dedi. Bu cevap sonrasında videonun altına gönderilen yorumlarda Kurtlar Vadisi sevenler beğeni yağdırdı.

İŞTE BAZI SORULAR

i

En çok zorlandığın defans: Kimse yok.

Premier Lig mi La Liga mı?: Ben La Liga'da oynamak isterim ama Premier Lig daha zevkli.

Madrid mi Barcelona mı?: Madrid.

Inıesta mı Xavi mi?: Inıesta.

Ronaldinho mu Zidane mı?: Ronaldinho.


Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler