SPOR

CANLI

İşte Omar Elabdellaoui'nin son durumu

Talihsiz bir olay yaşayan Omar Elabdellaoui'nin tedavisiyle ilgili yeni gelişmeler ortaya çıktı. Yılbaşı akşamı talihsiz bir olay yaşayan ve havai fişek yüzünde patlayan Omar Elabdellaoui'nin tedavisi devam ediyor. Görsel rehabilitasyona bağlı olarak sol gözde belirli derecede artış olması doktorları sevindirdi.

İşte Omar Elabdellaoui'nin son durumu

Daha hasarlı sağ gözde toparlanma söz konusu. Oyuncuya 40 gün boyunca özel damlalarla medikal tedavi uygulanacak.

"OMAR FUTBOL OYNAYABİLİR DENİYOR"

Öte yandan Habertürk Gazetesi yazarı Fatih Altaylı, Omar Elabdellaoui'nin durumuyla ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. İşte Fatih Altaylı'nın o sözleri...

"Omar'ın durumuyla ilgili konuştuğum doktorlar bana diyor ki, savaş pilotu olmaz, eskisi gibi olmayacak ama futbol oynamasına mani olmayacak. Bu havai fişeklerin böyle serbest satılması doğru bir şey değil. Benim de elimde havai fişeğin patlamışlığı vardır. Kaşım gözüm dağılmıştır, gözümü Allah korumuştur. Havai fişek oyuncak değil, tehlikeli bir şey.

Bu olay olduğunda, bu çocuğun evi Hadımköy'de imiş. Abdurrahim Albayrak en yakın göz hastanesini aramış, 'Aman vakit kaybetmeden getirin' demişler. Sonra bu çocuğu daha uzak hastaneye götürmüşler. Benim söylediğim şu, yarım saat daha yakın mesafede. Niye en yakına değil de, sponsorun diye niye yarım saat uzaktaki hastaneye götürüyorsunuz? Benim sorum bu. En yakına götürmek varken kulübün sponsoru diye oraya götürüyorsun. O hastane 'Biz de çok iyi yaptık' diyor, ben size kötü yaptınız demiyorum ki. Benim söylediğim o yarım saatte göz kör olsaydı. Benim söylediğim, yönetimin basiretsizliği dediğim buydu."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
İnşallah atlatacaktır Omar,güçlü bir fiziğe sahip,antikor üreten bir sporcu bünyesine sahip;Galatasaray'ın üzerindeki bu tip kara bulutlar,bu olayla umarım son bulur. Galatasaray Ailesinde; Mustafalar nasıl çok ise,Fatihler de çoktur! biri Melek diğeri Şeytan olsa da;Sanırım aynı aile çatısı altındaki Fatihler'e,böyle bir Dünyada ihtiyaç var!!!O nedenle Fatih Altaylı'ya artık birşey diyemiyorum:Çünkü Şeytan,kötü eleştirip-yıkıcı olsa bile;Melek,takımı her sene ya Şampiyon yapıyor yada geçen yıl gibi...!
???? adamın bünyesinin antikora ne kadar sahip olduğunu nerden bildin ya hayatınız yalan cinconlular
antikorla , gözün ne alakasi var . adamın gözü zarar görmüş ,bunun bünye,antikor veya güç ile alakasi yok.
@samsun_izmir heee heeee!çiğnersin ekmeği,patlatırsın gözünün ortasına laaap diye!sonra amuda kalkıp beklersin...
@gercekci_1990_egsnl Kanatlı Talaş Böreği yap sen hadi
ilk önce çok geçmiş olsun,senin fotoğrafını çekenler ve rakip takımlar senin o haline çok sevinmişlerdirler aynı rizede emre nin ayağı kırıldığında sevindikleri gibi...
İşte sen bu yorumu yapabildiğin için cinconlusun. Bir fenerbahçeli olarak üzüldüğümü belirtmek isterim artık sen ne kadarına inanırsan!!
@aydin_mustafa_1966 Kişi kendinden bilir işi... Ben bir FB li olarak çok üzüldüm. Umarım sağlığına kavuşup futbola dönüp çoluğunun çocuğunun ekmeğini kazanmaya devam eder.Geçmiş olsun...
inşallah gayet sağlıklı bir şekilde futbola ve hayatına geri döner.. takımında tek sevdiğim futbolcu bu...
@serhan_demir_1975 onyekuruyu yanı erkeginizi geri alıyoruz en sevdigin topcuyu kocanı :)
Takım
O
Av
P
Geri Dön