KADIN

akrep Akrep Burcu Aylık Yorumu

Bu ay finansal konularda büyük değişimler karşınıza gelebilir. Hakkınızı savunduğunuz, hak ettiğinizi aldığınız bir süreç içinde olabilirsiniz. İlişkilerde, iş hayatında veya finansal konularda daha uç fikirler içinde olabilir, her duygu ve düşüncede, attığınız adımlarda abartıya kaçmaya daha meyilli olabilirsiniz. Dengelenme ve yavaş ilerleme zamanı.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren sorgulayıcı, meraklı, şüpheci yanınız daha çok ortaya çıkmaya başlayacaktır. Olayların iç yüzünü, arka planını daha çok sorgulayacak ve merak edeceksiniz. Etrafınızdaki insanların gerçek niyetlerini sorgulayabilir, samimiyete daha çok önem verebilirsiniz. Sevdikleriniz için maddi yardımlar yapabilir, borç verme gündemleri içinde olabilirsiniz. Dolandırıcılık durumlarına karşı dikkat etmeniz gereken bir ay.

13 Mayıs günü Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren aşk hayatınızda yenilikler ve yeni ilişkiler gündeme gelebilir. Aşk hayatınızdan, ilişkilerden ve mevcut ilişkinizden beklentileriniz farklılaşabilir. Hali hazırda her duyguyu uçlarda yaşayan siz Akrep burçları için daha uçlarda olabileceğiniz bir süreç ortaya çıkabilir. Bu dönemde gebelikler, doğumlar veya çocuk sahibi olma kararı içinde olabilirsiniz. Planlanmayan gebelikler de karşınıza gelebilir.

20 Mayıs tarihinde Güneş artık İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. 3 Mayıstan itibaren sorguladığınız, araştırdığınız konularda aydınlanma ve açığa çıkma enerjileri çalışmaya başlayacak. Gizli kalan konular, gizli işler önünüze gelebilir. Sezgileriniz daha güçlü çalışabilir. Bu tarihten itibaren takıntılarınızdan, takıntılı fikirlerinizden ve korkularınızdan sıyrılma ve özgürleşme zamanı başlayacak. Değerlendirmeye gayret edin.

26 Mayıs günü gökyüzünde Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında finansal konularla ilgili uzun vadeli etkileri olacak kararlar gündeme gelecektir. Bir süredir düşündüğünüz veya beklediğiniz alım-satım konusu sonuçlanabilir. Yasal süreçlerden hakkınızı alabilir, tazminat ve nafakanıza ulaşabilirsiniz. Kredilerden olumlu yanıtlar alabilirsiniz. Maddi birikiminizi ve mal varlığınızı arttırabileceğiniz, bereketli bir dönem olacaktır. Para çıkışlarınız bu dönemde olacak olsa da gelen ve var olan para sayesinde olacaktır. Bu yüzden çıkışlar üzerine kaygı enerjisinde takılı kalmayın.


Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

Okuyucu Yorumları 0 yorum