KADIN

Yay Burcu Aylık Yorumu

YAY

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Yaylar 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, çalışma hayatımız veya günlük yaşantımızdaki rutinlik, beden ve ruh sağlığımız üzerinde ters etki yaratabilir. Hadi şunu da yapayım, bunda başarılı olayım, şu işi bitireyim, bu parayı kazanayım derken ne kadar yorulduğumuzu fark etmeyiz bile. Oysaki bu Dolunayda, bunu böyle sürdürmek bizi hasta edebilir. Biraz dışarıya çıkmak, insanlarla olmak, sosyal ilişkilere ağırlık vermek zamanıdır. Dolunayın yöneticisi Venüs-Terazi burcunda ilerliyor. Bize yeni arkadaşlar, yeni fırsatlar, yeni teklifler için bir yol ve ışık sunuyor. Biz bu Dolunayda kendimizi gözden geçirelim. Nelere ihtiyacımız olduğunu, değerlerimizi, arzularımızı tespit edelim. Çok yoğun çalışıyorsak, dinlenme molaları verelim. Eğer kendimize güvenmiyor, yenilikten çekiniyor, kaybetmekten korkuyorsak ve bu durumdan bu sizin kendinize yaptığınız yanlıştır. Kimseyi suçlamayınız. Eğer dağınık, plansız çalışıyorsanız, bir türlü işiniz bitmiyorsa, o zaman çalışma saatlerinizi, düzeninizi değiştirin, verimli hale getirin. Yetenekli olduğunuz konularda grup, ekip çalışmaları, sosyal medya paylaşımları size farklı kapılar açabilir. Sizi sıkıştıran, zorlayan ne varsa şimdi onu değişik bir açıdan ele almak gerekiyor. Çalışma şeklinizi, iş ortamınızı, aşkı, çocukları, sosyal yaşamı tümüyle restore ederek, kendinizi tazeleyerek, canlandırabilirsiniz.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında Merkür burcunuzda ilerleyecek. Bu geçişi gayet olumlu buluyorum. Hayatı keşif, tecrübe sahibi olma, eğitimden ticari konulara kadar yurtdışıyla bağlantılar kurma yönünden de pozitif düşünmenin işaretçisi olarak görüyorum. Büyümenin, gelişmenin, verimli düşünmenin zamanıdır. Aşk, iş, eğitim, sanat, spor, artistik yetenekler bu süreçte zihninizin odaklandığı alanlardan bir kaçıdır. Hem ifade gücünüzü yükseltici hem de olumlu fikirlerinizle hayata sarılmanızı sağlayacaktır. İletişim kurmak, hareket etmek, bağlantı kurmak ve görüşmek, kendi fikirlerinize uygun insanlarla etkinlikte bulunmak, yolculuklar, haberleşme, ticaret ve inanç gibi hemen hemen her konuda sizin için etkili bir dönemdir. Ancak tabii ki, gerektiğinde de, dilimizden çıkan sözlere de dikkat edeceğiz. İpin ucunu kaçırmayacağız. Bu süreçte, ikili ilişkimiz, mesleki kariyerimizle ilgili konularda ve de genel olarak bilgilenmeyi, araştırmayı, doğru bilgiye ulaşmayı mutlaka önemsemeliyiz. Kendimizi geliştirmeli, ben biliyorum dememeli, öğrenmeye devam etmeliyiz. Bir de aceleci kararlardan kaçınmalıyız. İyice düşünmeliyiz. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

07 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Venüs, ilişkilerin gizlilik üzerine kurulduğu ve mahremiyetin bir hayli önemsendiği, paylaşımın ve uyumun göz ardı edilebileceği süreçtir. Genelde ilişkide veya iş hayatında her şeyden emin olmak isteriz. Tedbirli davranırız. Kafamızı kurcalayan meseleler varsa bunları sorgularız, anlamaya çalışırız. Bu süreçte kendimize sorular soracağız. İş, ilişki, maddi konularda durumumuz nedir, tutarlı, dengeli davranıyor muyuz? Çünkü Venüs-Akrep geçişleri bir yüzleşme ve eskiyi geride bırakıp, yeniye yer açma vaktidir. Bunu yapanlar kazançlı çıkar, şüphelerinden arınır, ferahlar.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Yaylar 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, plan ve projelerinizi kimselere göstermeden derinlikli şekilde gözden geçirmenizi sağlıyor. Şimdilik kaydıyla, üzerinde çalışabilir, uygulamaya koymadan önce inceden inceye analiz edebilirsiniz. Bu yepyeni, çok özel bir proje olabilir. Onun için dikkatlice korursunuz. Bu Yeniay, dışarıdan ziyade iç dünyanıza biraz çekilerek, meseleleri maddi-manevi kazanç elde etmek amaçlı düşünmenizde etkilidir. İnsanlara destek vermek, yol göstermek, onlara danışmanlık etmek, gizli saklı konularda bilgilendirmek amaçlı bir işiniz de olabilir. Çünkü bu Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerliyor. Bu açıdan baktığımızda, üzerinde çalıştığınız bir proje, daha sonra sosyal medya aracılığıyla veya görüşmelerde bulunularak insanlara sunulabilir. İlişki mevzularında ise, neyi arzuladığınızı tam olarak tespit etmek için, bir müddet sosyal hayattan uzak kalsanız da, bu Yeniay yeni bir ilişkinin işaretçisi olabilir. Bu bir müddet gözlerden uzak yaşanır, daha sonra başkaları tarafından görülür hale gelir. Bu Yeniayın bir başka özel etkisi, sizi destekleyici, heyecanlandırıcı, aktif hale getirici oluşudur. Yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. İnsanlar yaptığınız işten, ortaya koyduklarınızdan etkilenebilir. Düşünülmüş, üzerinde görüşülmüş, her yönüyle ele alınmış bir işinizi yürürlüğe koymanız bu Yeniayda mümkün gözükmektedir.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında Güneş-Yay burcunda ilerleyecek. Geçtiğimiz yıl oldu gibi, 2017 yılında da, burcunuzda ilerlemekte olan Satürn etkisini unutmayalım. Sizi bilgeliğe, hoşgörüye, yapıcı düşünmeye sevk ediyordu. Attığınız adımın bilincinde, ilişki kurduğunuz insanları yargılamadan, farklı görüşte olsalar dahi saygınızı, sevginizi ihmal etmeden hem kendinize hem dünyaya karşı sorumluluklarımız var. Kolay mı? Zor tabii ki ancak Satürn-Yay burcu süreci bunu öğrenme, deneyimleme anlamında sizi olgunlaştırıcıdır.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-2-10-14-15-19-20-24-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler : 6-12-13-27
Aşkta En Şanslı Günler : 1-2-29-30
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 22-23
Yeniay : 18-19-20-21
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 5-6-7
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç