KADIN

yay Yay Burcu Aylık Yorumu

Bu ay ilişkilerinizde yeni gündemler ortaya çıkacak, ilişkilerinizde değişimler yaşayacaksınız. Önemli ilişkiler kurabilir, süregelen ilişkilerinizde ileriye yönelik kararlar alabilirsiniz.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren odağınız ilişkiler alanında olmaya başlayacak. İş ve özel hayatınızdaki ilişkiler üzerine daha fazla kafa yoracaksınız. Her iki alandaki ilişkilerinizde Merkür gezegeninin doğası gereği hızlı gelişmeler, hızlı ilerleyişler olabilir. Daha flörtöz olacağınız, ikna edici tarafınızın ortaya çıkacağı bir süreç başlıyor. Merak duygunuzu uyandıran kişiler, olaylar karşınıza gelebilir.

13 Mayıs günü Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren evinizde yenilikler, tadilatlar, ev içerisinde kutlama ve merasimler, organizasyonlar gündeme gelebilir. Aile üyelerinin hayatında pozitif yönlü gelişmeler olabilir. Aileniz büyüyebilir, yeni bir üye katılabilir. Bu hamilelikleri gündeme getirebileceği gibi aile içinde nişan, tören ve isteme gündemleriyle de oluşabilir. Aile bağlarınızın olduğu ilişkilerde kısa süreli küslük veya barışmalar ortaya çıkabilir. Psikolojik veya spiritüel destekler alabilirsiniz. Evinizde sularla ilgili sorunlara dikkat edin.

20 Mayıs tarihinde Güneş artık İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Ayın geri kalanında ilişkilerinizde daha pozitif gelişmeler yaşanmaya başlanacak. Dostlarınız ve partnerinizle seyahat ve tatil programları yapabilir, yolculuğa çıkabilirsiniz. Seyahatlerde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Akademik süreçlerinizde ve eğitimde çevrenizdeki insanlardan destek ve fayda görebilirsiniz.

26 Mayıs günü gökyüzünde Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bu tam tutulma sizin burcunuzda olacağı için bu tarih ve civarında hayatınızla ilgili önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Bu dönemde ortaya çıkan gündemler, yaşadığınız deneyimler sizde uzun vadeli etkiler bırakacaktır. İlişkilerinizde karmik veya kadersel deneyimler yaşayabilirsiniz. Bir ilişkide dönüm noktası gündeme gelebilir. Karar alamadığınız, önünüzü göremediğiniz ilişkilerde net kararı alacak, ilişki sürecini belirleyen çoğunlukla siz olacaksınız.


Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

Okuyucu Yorumları 0 yorum