SPOR

Lincoln City'nin erkek taraftarı Simon Sid Chanter maça sütyenle gitti

İngiltere'de çok ilginç bir olay yaşandı. Bir Lincoln City taraftarı olan Simon Sid Chanter, Stevenage takımıyla deplasmanda yapacakları maça sütyenle geldi. Simon Sid Chanter'in böyle yapmasının çok mantıklı bir nedeni var. Simon Sid Chanter'in böyle yapmasının nedeni, Grimsby takımının kadın taraftarlarına yapılan muameleyi protesto etmek. Lincoln City taraftarı Simon Sid Chanter'in bu tepkisi, Avrupa'da gündem oldu.

Lincoln City'nin erkek taraftarı Simon Sid Chanter maça sütyenle gitti

Lincon City taraftarı Sİmon Sid Chanter'in protestosu, İngiltere'de gündemin ilk sıralarına yerleşti. Simon Sid Chanter, taraftarı olduğu takımın deplasmanda oynayacağı mücadeleye sütyenle gitti.

Chanter'in bunu yapmasının nedeni ise aynı ligde mücadele eden Grimsby takımının kadın taraftarlarına burada yapılan muameleyi protesto etmekti.

Geçen ay Stevenage-Grimsby maçına giden Grimsby'nin kadın taraftarlarından güvenlik aramasında bir şey saklayıp saklamadıklarını kontrol etmek için sütyenlerini göstermeleri istenmişti.

Bu olay büyük tepkiye yol açmış sonrasında olayla ilgili soruşturma açılmıştı.

33 yaşındaki Chanter, Grimsby taraftarlarına yapılan bu muameleyi protesto için bulabildiği en büyük sütyeni alarak güvenlik görevlilerin karşısına geçti ve sütyenini kontrol etmelerini istedi. Ancak hiçbir güvenlik görevlisi kontrol yapmaya yanaşmadı, ancak fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmediler.

Elde edilen bilgiye göre Stevenage takımının güvenlik görevlileri sadece erkek ve kadınları da onlar kontrol ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
ADAMIN DİBİSİN KARDEŞİM....
F7B NİN DELİKANLI!!!!TARAFTARLARIDA BÖYLE GİTMELİ STADA, ZİRA RAKİP TAKIMIN OYUNCULARININ DİKKATİNİ DAĞITIRLARDA ADAM GİBİ MAÇ KAZANIRLAR BELKİ BE YA...
babasıda oğlum oldu diye sevinmiştir haline bak ya rezil
adamın ihtiyacı da varmış zaten
Diğer Haberler