YURTHABER

Niğde’de 38 bin 911 öğrenci eğitime başladı

Yeni normalleşme süreci çerçevesinde Niğde’de 38 bin 911 öğrenci yüz yüze eğitime başladı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni normalleşme süreci ile ilgili olarak alınan kararları açıklamasının ardından turuncu kategoride bulunan Niğde’de yüz yüze eğitim başladı.Niğde’de il geneli okul öncesi 6 bin 500, ilkokulda 22 bin 368, ortaokul 8.

Niğde’de 38 bin 911 öğrenci eğitime başladı

Yeni normalleşme süreci çerçevesinde Niğde’de 38 bin 911 öğrenci yüz yüze eğitime başladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni normalleşme süreci ile ilgili olarak alınan kararları açıklamasının ardından turuncu kategoride bulunan Niğde’de yüz yüze eğitim başladı.
Niğde’de il geneli okul öncesi 6 bin 500, ilkokulda 22 bin 368, ortaokul 8. ve 12. sınıflarda ise 10 bin 43 öğrenci yüz yüze eğitime başladı.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön