MAGAZİN

Nihat Hatipoğlu'nda şaşkına çeviren soru! 'Astral seyahatle Kabe'ye gidersem Hacı sayılır mıyım?'

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, dün yayınlanan bölümünde aldığı ilginç soru karşısında şaşkına döndü. Muş'tan yayına bağlanan Zeynep Ebrar Yıldız, 'Astral seyahatle Kabe'ye gidersek Haccımız kabul olur mu?' sorusuyla şaşırttı.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Sahur ve İftar programları bu sene de aldığı ilginç sorularla dikkatleri üzerine çekiyor.

'ASTRAL SEYAHATLE KABE'YE GİDERSEK HACCIMIZ KABUL OLUR MU?'

Dün gece yayınlanan programa Muş'tan bağlanan genç, sorduğu soruyla şaşırttı.
'Malum pandemi sürecindeyiz. Astral seyahatle Kabe'ye gidersek Haccımız kabul olur mu?' sorusu karşılığında kısa süre şaşkınlık yaşayan Hatipoğlu, 'Dua ile Kabe'ye gidilir. Astral seyahatle Kabe'ye gidemezsiniz. Astral seyahat denemeleri çok doğru denemeler değildir.' şeklinde cevap verdi.

ASTRAL SEYAHAT NEDİR?

Ruhun bedeninizden kısa süreliğine ayrılarak farklı bir boyuta taşınmasına astral seyahat denir. Ruhsal bir seyahat olan astral seyahat, bedeni ve fiziki olarak yapılabilecek bir seyahat değildir. Kısaca varlığın vücuttan ayrılarak dolaşması durumu olarak tanımlanan astral seyahat, ülkeler arası hatta gezegenler arası yolculuk yapıldığına inanılır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Peki hocam, 128 milyar dolar nerede acaba? Bi üflesenizde yardımcı olsanız çok mağduruz.
Peki hocam bu malum partideki taciz ve tecavüzcüler ne olur yada kızını katleden densiz i bir vekil arayıp davadan vazgeçmesi için tehtit eden e ne denir hocam hangi partili olduğu belli bunları yapanların peki hocam 128 milyar iftirasını atan iftirasını ıspatlayamazsa suçu ne olur
adamı ekranda mahcup duruma düşürmek için şu ara saçma sapan sorular soruluyor ve bunu herkes gulmeyelim mi de diye savunuyorlar ya bazi şeylerin şakası olmaz mesela namusun mesela anne babaya saygının gibi dinimize de saygısızlık yapacağınıza gidin birçok din var onlara yapın hadi papaz görünce millet saygı gösteriyor çünkü yalakalık her tarafta e imam görünce bir sürü saygısızlık yapiliyr peki nwden bu terbiyesizlik
her kim siyesi ise ondan ne din adamı nede dindar olunmaz olsa olsa din taciri olur
Geri Dön