YURTHABER

Öğrenciler huzurevi sakinleriyle çay saati etkinliğinde buluştu

Kabadüz Çok Programlı Anadolu Lisesi ’Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü’ öğrencileri anlamlı bir etkinliğe imza attı.Kabadüz Çok Programlı Anadolu Lisesi ’Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü’ öğrencileri huzurevi sakinlerini ziyaret ederek çay saati etkinliği düzenledi.Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü öğrencilerinden Gizem Kaygısız, Ordu Ahmet Cemal Mağden Huzurevi’ndeki yaşlılarla çay saati etkinliğinde bir araya geldiklerini söyledi.Bölümün mutfağında yaptıkları pastalarla huzurevini ziyaret ettiklerini belirten Kaygısız, “Bölüm olarak yaşlılarımıza sevgi ve saygımızı göstermek için arkadaşlarla birlikte hazırladığımız kurabiyelerle huzurevindeki büyüklerimizle bir araya geldik.

Öğrenciler huzurevi sakinleriyle çay saati etkinliğinde buluştu

Kabadüz Çok Programlı Anadolu Lisesi ’Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü’ öğrencileri anlamlı bir etkinliğe imza attı.
Kabadüz Çok Programlı Anadolu Lisesi ’Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü’ öğrencileri huzurevi sakinlerini ziyaret ederek çay saati etkinliği düzenledi.
Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü öğrencilerinden Gizem Kaygısız, Ordu Ahmet Cemal Mağden Huzurevi’ndeki yaşlılarla çay saati etkinliğinde bir araya geldiklerini söyledi.
Bölümün mutfağında yaptıkları pastalarla huzurevini ziyaret ettiklerini belirten Kaygısız, “Bölüm olarak yaşlılarımıza sevgi ve saygımızı göstermek için arkadaşlarla birlikte hazırladığımız kurabiyelerle huzurevindeki büyüklerimizle bir araya geldik. Çok güzel bir gün oldu. Büyüklerimizle birlikte keyifli güzel zaman geçirdik” dedi.

Öğrenciler huzurevi sakinleriyle çay saati etkinliğinde buluştu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler