Onur Ünlü'den tepki çeken paylaşım! Hazar Ergüçlü'ye davranışı tartışma yarattı

Aralarındaki yaş farkı nedeniyle oldukça tepki alan Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü çiftinden Ünlü, kendi sosyal medya hesabından paylaştığı 10 saniyelik video ile gündeme oturdu. Hazar Ergüçlü'ye davranışı hayranları tarafından tepki çekti.

Onur Ünlü'den tepki çeken paylaşım! Hazar Ergüçlü'ye davranışı tartışma yarattı

Onur Ünlü’nün sosyal medya hesabından paylaştığı video, Hazar Ergüçlü hakkında farklı yorumlara sebebiyet verdi. Bir kafede otururlarken videolarını çektirten Onur Ünlü, bu esnalarda Hazar Ergüçlü’yü kendisine doğru zorla çekerken görüntüleniyor. Ergüçlü’nün mutsuzluğu, sanki zorla Onur Ünlü'nün yanındaymışçasına tavırları ve suratındaki bitkinliği takipçilerinin gözünden kaçmadı.

HAZAR ERGÜÇLÜ'YE TAVRI TARTIŞMA YARATTI!

Onur Ünlü'nün tavırları, konuşma tarzı ve Hazar'a davranış biçimi hakkında sosyal medyada kötü yorum almasına sebep oldu. Hatta Hazar Ergüçlü'nün, yönetmenin yanında zorla tutulduğuna dair iddialar ortaya atıldı.

iŞTE SOSYAL MEDYADA YAPILAN YORUMLARDAN BAZILARI...

1904742_3_1537430062tlprA

1904742_4_1537430062foSvJ


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
laik, çağdaş, aydın
Milletin ilişkisi size mi battı lan herkes kendi işine baksın ulan sanki sizin babanız sizin kardeşiniz herşeye maydonoz olmayın lan artık yeter be alan memnun satan memnun size ne
Hazar 'a hiç yakışmıyor.Adam çok iğrenç nasıl bu adamla birlikte oluyor bögghhh yanii.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler