MAGAZİN

Seray Sever'den tepki çeken sözler: Fasulye pahalıysa yemeyeceksin

Uzun süredir ekran projelerinden uzak olan Seray Sever, ‘Gel Yazın Konuşalım’ programıyla ekranlara geri dönmüştü. Sever bugün programda yaptığı açıklamalarla sosyal medyanın tepkisini çekti.

Türk sunucu, oyuncu, şarkıcı ve yapımcı Seray Sever, ‘Gel Yazın Konuşalım’ programıyla ekranlara dönmüştü.

Hakan Hatipoğlu ile birlikte program sunan Sever yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi oturdu. Hakan Hatipoğlu 'insanların hayatları zor; ekonomik problem çeken var nasıl gülsün bu insan' deyince Sever verdiği tepkiyle olay oldu.

Sever'in yaptığı açıklamaya tepki yağıyor. İşte o sözler:

"Şöyle gülsün bu insan; en azından yukarıda savaş uçakları uçmuyor, bombalar patlamıyor.Yanında insanlar ölmüyor. Vatanındasın birazcık da şükretmeyi bilmesi lazım... En azından sağlıklısın. Çalışırsın kazanırsın; millet işi de beğenmiyor. O ucuz bu pahalı; üretirsin kardeşim!

Fasulye pahalı! Pahalıysa pahalı ne yapacaksın fasulye yemeyeceksin o zaman ucuz sebze yiyeceksin..."

Hakan Hatipoğlu partneri Sever'in bu sözleri karşısında ne yapacağını şaşırdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 91 yorum
dogru soylemıs ne var bunda
kuş kadar aklıyla birşeyler söylemeye çalışıyor oda ,ne yapsın
@hurriye_tuysal kadının orada söylediği yanlış ne var acaba? bir de, sen ne kadarını anladın?
@sprglvs28 tok açın halinden anlamıyor benim anladığım bu .sen ne anladın bana onu söyle. bence sen kadının ne söylediğini anlamamışsın.
@sprglvs28 orada yalakalık, yaranma , yandaşlık, elit kesimim herşey bu kadar kolay gibi bir tavır var. Yakında ekmek yeme pasta ye der. Hükümetin ihmali sonucu halkta oluşmuş memnuniyetsizlik mutsuzluk olduğu vurgusuna böyle cevap vererek ne yapmaya çalıştığı açık. MALUM HÜKÜMETİN işi yok diyene HERKES İŞ BULACAK DİYE BİR ŞEY YOK DİYEN BİRİ İLE YÖNETİLİYOR ve PARA YOK OKUYAMIYORUZ DİYENE HERLES OKUYACAK DİYE BİR ŞEY YOK DİYENLE YÖNETİLDİĞİ İÇİN YARANMAK İSTEYEN KİŞİNİN BÖYLE KONUŞMASI ÇOK NORMAL SANA DA ZATEN NORMAL GELMESİ NORMAL OLUYOR..
Çok bildiğini zannedip kendini rezil edenler de bugün.Bir de yılların televizyoncusuymuş dakka başı vurguluyor.(Acun bey’ herkese iş verirseniz olacağı bu)
Geri Dön