SPOR

Sergen Yalçın, Ali Çamdalı'nın takımda kalmasını istiyor

Atiker Konyaspor, ligde uzun süren kötü gidişatın ardından Mehmet Özdilek'in görevine son vermiş ve yerine Sergen Yalçın'ı getirmişti.

Sergen Yalçın, Ali Çamdalı'nın takımda kalmasını istiyor

Genç teknik adamın yönetimden ilk isteği ise ortaya çıktı. Konyaspor Yönetimi, geçtiğimiz haftalarda Ali Çamdalı'nın sözleşmesini feshedildiğini açıklamıştı. Ancak Ali Çamdalı'nın Atiker Konyaspor'la olan sözleşmesinin devam ettiği öğrenildi. Bunun üzerine Sergen Yalçın'ının da Ali Çamdalı'nın takımda kalması gerektiğini ve ona ihtiyacı olduğunu yönetime iletti. Ali Çamdalı'nın affedilerek takımla çalışmalara yeniden başlaması bekleniyor. (FANATİK)

SPORDA SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Ali Çamdalı, Akhisar'a 3-0 yenildikleri maçtan sonra "İyi transferler yapıldı ve ama bu iş sadece isimlerle olmuyor. Takım olmamız gerekiyor. Herkesin koşup mücadele etmesi lazım" ifadelerini kullanmıştı. demişti Akhisar maçından sonra...Orada ''herkes'' kelimesini kullanarak bazı arkadaşlarına haksızlık,saygısızlık yaptı.Bu sadece futbolda değil,tüm işlerde geçerlidir,eğer takım çalışmasını bozuyorsa bir kişi,ayıracaksın...Ki Ali Çamdalı'nın futbolunu beğenen birisiyim...
bence orda bazı arkadaşlar demesi abes kacar.isim vermeden hedef göstermek gibi olur .herkes deyince kosani elestiriyor anlamina gelmez..
bence ali sergeni affetmiş
Sergen..bu kadroyu uçurur..
Yuzyilin bombasi bencede ali camdalinin takimda kalmasi,nasil bir medyamiz var arkadas,bombayi patlatmismis
hadi koçum sergen sen futbolu iyi bilir ve seversin seyircinin istediği futbolu oynat ama antep deki gibi çabuk bıkma hemen .
Diğer Haberler