SPOR

Yasemin Adar, tacizci adama yumruk attığı iddialarını yalanladı

"Türkiye'nin dünya şampiyonu ilk kadın güreşçisi" unvanını alan Yasemin Adar'ın kendisini sarkıntılık eden adamı hastanelik ettiği şeklinde bazı internet sitelerinde haber yer aldı. Ancak daha sonra gerçek ortaya çıktı. Adar resmi Instagram hesabından "Böyle bir twitter hesabım yoktur!!! Yalan yanlış şeyler paylaşıp insanları kandırıp gündem yaratmak isteyen sahte hesaptır. Lütfen yalanlarına ortak olmayın" açıklamasını yaptı.

Yasemin Adar, tacizci adama yumruk attığı iddialarını yalanladı

Paris'te düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda 75 kiloda altın madalya kazandırarak "Türkiye'nin dünya şampiyonu ilk kadın güreşçisi" unvanını alan Yasemin Adar'ın kendisini sarkıntılık eden adamı hastanelik ettiği şeklinde bazı internet sitelerinde iddialar yer aldı.

Ancak daha sonra gerçek ortaya çıktı. Yasemin Adar'ın isminin bulunduğu 'fake (sahte) hesap'tan "Adamın biri sarkıntılık yaptı bende yumruğu çaktım ağzına hastanelik olmuş şikayetci olmuş sorun değil o yumruğu tüm kadınlar adına attım" şeklinde paylaşım yapıldı.

Adar: Böyle bir twitter hesabım yoktur

Yasemin Adar'dan da yalanlama gecikmedi. Dünya Şampiyonu güreşçi, daha önce resmi olduğunu açıkladığı Instagram hesabından, "Böyle bir twitter hesabım yoktur!!! Yalan yanlış şeyler paylaşıp insanları kandırıp gündem yaratmak isteyen sahte hesaptır. Lütfen yalanlarına ortak olmayın" açıklamasını yaptı.

(Skorer)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
iyi yapmış eline sağlık, biz bazı erkekler adına da atmış.
manyakmısımız arkadaş. gıçımızdan yorum yapmmayın . kaddın yok öyle bir hesabım yok öyle bir yumruk diyor. millette eline sağlık mış falan mış filanmış. adamı deli eder bu millet
ohhhh. ellerin dert görmesin.
Diğer Haberler