SPOR

Yılmaz Vural'dan çok konuşulacak Fenerbahçe itirafı!

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe'de sıcak gelişmeler yaşanıyor. Son olarak deneyimli teknik adam Yılmaz Vural'dan çarpıcı bir Fenerbahçe itirafı geldi. Vural, "Fenerbahçe’den teklif almadım ama kulübe yakın kişilerden adımızın geçtiğini duydum. Ukalalık değil ama bu işi benden iyi yapacak eğitimli başka kimse yok" ifadelerini kullandı.

TFF 1. Lig ekiplerinden Akhisarspor'un teknik direktörü Yılmaz Vural, PlaySpor'da katıldığı programda Fenerbahçe itirafında bulundu. Her zamanki gibi samimi açıklamalarda bulunan Vural, "Dünyada faal antrenörler arasında benim kadar farklı takımlarda bu kadar maça çıkmış başka birisi daha yok" diyerek iddialı konuştu.

"AKHİSAR'DA ÖNLEMLERE UYUYORUZ"

"İstanbul bana çok emin gelmedi. İnsanlar tedirgin, ürkek... Çocukları alıp Akhisar’a geldim. Burada da önlemlere uyuyoruz. Önlemleri doğru buluyorum."

"FENERBAHÇE'DE ADIM GEÇMİŞ"

"Fenerbahçe’den teklif almadım ama kulübe yakın kişilerden adımızın geçtiğini duydum. Ukalalık değil ama bu işi benden iyi yapacak eğitimli başka kimse yok."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Yilmaz Vural a mutlaka bir şans verilmeli bence
belki eğitimli belki iyi bir hoca fakat yaptıgı şeyler oyuncu tokatlaması yerlere atlayıp yuvarlanması vs buyuk bir takım hocası olmasını engelledi sessiz sakin işini yapsaydı belkide fb gs bjk dan birine hoca olabilirdi
yuru be yilmaz hoca
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler