SPOR

CANLI

Yılmaz Vural'dan çok sert VAR tepkisi: Uyarın kardeşim! Bu VAR niye var!

Erzurumspor'da teknik direktör Yılmaz Vural, Beşiktaş'ın attığı 3. golden önce Cenk Tosun'un topu elle aldığını ve pozisyonun özellikle yan hakemin gözü önünde olduğunu belirten Yılmaz Vural, "Bir hakem hatasıyla, hakemin es geçtiği bir pozisyonla maçı kaybettik. Tam da benim gözümün önünde... Yan hakemin gözü önünde... Hakem diyor ki 'E top size geçti...' Hayır, top bize geçmedi. Öyle avantaj mı olur! 4. hakem de orada. Uyarın kardeşim!" ifadelerini kullandı.

Yılmaz Vural'dan çok sert VAR tepkisi: Uyarın kardeşim! Bu VAR niye var!

Erzurumspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural skor 2-2'yken yedikleri gole isyan etti.

Yılmaz Vural'ın maç sonu yayıncı kuruluşa açıklamaları şu şekilde:

Bir hakem hatasıyla, hakemin es geçtiği bir pozisyonla maçı kaybettik. Tam da benim gözümün önünde... Yan hakemin gözü önünde... Hakem diyor kİ 'E top size geçti...' Hayır, top bize geçmedi. Öyle avantaj mı olur! 4. hakem de orada. Uyarın kardeşim! Bu VAR niye var! Burada da herkesin çoluğu çocuğu var. Bu iş bu kadar ucuz değil. Dikkat etsinler...

Golleri yedik ve cevap verdik. Çok net pozisyonlarımız var. Bu bir sonuç oyunu. Gol atacaksın. Beşiktaş'ın birçok oyuncusunu kilitledik. Onlar golleri attılar, biz atamadık.

Cenk Tosun benim kardeşimdir. Çok üzüldüm. Umarım sağlığına geri kavuşur.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
cenk topu elle aldıktan sonra top 2 kere erzuruma geçti ondan sonra biz topu alıp tekrar atak başlattık ve gol oldu. Tabiki gol sayılacak istersen 4 golü de iptal edelim :::):):):):) Azcık futbolu öğren yılmaz vural 30 takımı küme düşürdün 31. erzurum olacak bir iki hafa içinde futbol katili seni.
Top Erzuruma geçti, pekiiiii el görüldü de avantaja mı bırakıldı, (eğer bu şekilde ise Erzurum avantaj falan sağlamıyor, serbest atış daha avantajlı) Ya da el görülmedi ve oyun devam etti, ve top Erzuruma geçti. Yine aynı soru, sen Erzurumu orda sıkıştırıp, Beşiktaşa avantaj sağlattın mı, sağlatmadın mı? (Evet avantaj sağladı, hatta gol oldu) O halde pozisyon VAR denen keyficilerin yorumuna kalmış olmuyor mu? Bu VAR niye var?? Bırak var ı mar ı.. 4. Hakemin uyarması gerekmiyor mu??!! 4. hakem yedek hakem mi?, Tabelacı mı NE?!??!! Bir kere de haksızız diyin ya!!!
@kilavuzkn Zaten Erzurum sonuncuydu hoca geldiğinde, esas önemli olan ligin 1.si ile sonuncusu mücadele ediyor bjk zor kazanıyor.
Faulun avantajı olur oda atağa kalkma umudu varsa elle oynamada oyun durdurulur
@cvo4pgrvp1 iş bilmezler...var ona müdahale etmez..direk cenkten gelmediği için..herşeye atlamayın...zorunuza gitmesin...
@negan Kara kargalar zor maç kazanmıyor. Zorla maç kazandırılıyor.
KAFAYİ KOYMUŞLAR KARTALI ŞAMPIYON YAPACAKLAR !!!
@activia_07 KARTAL MI!!!!GÜLDÜRME BENİ:)))10 YILDA BİR ŞAMPİYON OLAN BİR TAKIMDAN BAHSEDİYORSUN Kİ BUNUN ADINA FBJK ORTAKLIĞI DESEK ÇOK DAHA DOĞRU OLMAZ MI?LAKİN DEDİĞİN GİBİ AMAÇ İKİ TAKIMIN ŞAMPİYONLUĞU
kimi yapsınlar sen karar ver
İzledin mi maçı
bu kural gs ye işiliyor ama bjk ye işlemiyor. şanpiyonun masa başında belirlendiği tek ülke biziz galiba
Takım
O
Av
P
Geri Dön