YURTHABER

Zorla oral seks yaptırdı

Samsun'da kafede garson olarak çalışan 16 yaşındaki kızın, 3 kişi tarafından kaçırılıp parka taciz edildiği ortaya çıktı.

Zorla oral seks yaptırdı

Samsun'da bir kafede garson olarak çalışan 16 yaşındaki B.Y'nin, 3 kişi tarafından kaçırılıp bir parka götürülerek, tacize uğradığı ortaya çıktı.

İlkadım ilçesinde geçen kasım ayında meydana gelen olayda, B.Y., iş çıkışı evine giderken, içinde Ferdi Çelik, Mehmet Kahraman ile Adem Binici, otomobilleriyle genç kızın yolunu kesti. Araçtan inen Binici ve Çelik, genç kızı zorla otomobile bindirip Zeytinlik Mahallesi’nde bir parka götürdü. Üç kişi, genç kıza zorla oral seks yaptırdı. Geceyi Mehmet Kahraman’ın evinde geçiren B.Y., sabah olunca polise gidip şüphelilerden şikayetçi oldu.

20'ŞER YILA KADAR HAPİS İSTENİYOR
Gözaltına alınan şüpheliler, çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilirken, haklarında Samsun 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde her biri için 20’şer yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

SUÇLAMALARI REDDETTİLER
Samsun 1’inci Ağır ceza Mahkemesi’nde yargılanan üç sanık, genç kızın kendilerine iftira attığını söyledi. Sanıklardan Ferdi Çelik, B.Y.’ye bir şey yapmadığını belirtti.

Mehmet Kahraman ise, B.Y. ve diğer iki sanığı yolda otomobiline aldığını söyleyerek, "B.Y.’yi tanımıyordum. Adem kendilerini parka götürmemi istedi. Parka gelince Ferdi, eve gitmek için yanımızdan ayrıldı. Bir ara B.Y. bana zorla kaçırıldığını söyleyip yardım istedi.

Ben de Adem’e durumu anlatmaya çalıştım ama dinlemedi. Kızı elinden çekip parkın içine soktu. Bir süre sonra kız ağlayarak geldi. Adem yoktu. Bana başına gelenleri anlattı. Ben de onu yardım olsun diye evime götürdüm. Kendisine hiç bir şey yapmadım" dedi.

"KENDİ RIZASIYLA ORAL SEKS YAPTI"
Adem Binici de "Birlikte parka gittik. Orada kendi rızasıyla bana oral seks yaptı. Sonra da kız Mehmet ile birlikte gitti. Ferdi, hiçbir şey yapmadı. Biz de zorla bir şey yapmadık. Otomobile de kendi rızasıyla bindi" diyerek tahliyelerini istedi.

GENÇ KIZIN RUH SAĞLIĞI BOZULDU
Olay nedeniyle Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden ’ruh sağlığı bozuktur’ raporu verilen B.Y. ise, "Mehmet bana sadece yardım etti. Ferdi ve Adem beni zorla otomobile bindirdi. Aracı Mehmet kullanıyordu.

Adem ile Ferdi arka koltukta yanıma oturup beni elle taciz etti. Parka gidince, Ferdi yanımızdan ayrıldı. Adem beni tehdit ederek parkın ücra bir köşesine götürdü. Burada bana zorla oral seks yaptırdı. Ağlayarak Mehmet’in yanına gittim ve durumu ona anlattım. O da bana yardımcı oldu" dedi.

Mahkeme, tanıkların dinlenmesi ve eksek evrakın tamamlanması için duruşmayı erteledi.