YURTHABER

Aç kurtlar muhtarın eşini kaçırdı

Ağrı'nın Eleşkirt İlçesi'nde 34 yaşındaki Saniye Aytekin'i köye inen kurtların kaçırdığı iddia edildi.

Aç kurtlar muhtarın eşini kaçırdı

Ağrı'nın Eleşkirt İlçesi'ne bağlı Cihanbey Köyü'nün muhtarı M.Salih Aytekin'in eşi 34 yaşındaki Saniye Aytekin'i köye inen kurtların kaçırdığı iddia edildi. Çevrede kan izleri ve Aytekin'e ait olduğu iddia edilen saç ve elbise parçaları bulunurken, şu ana kadar yapılan aramalardan herhagi bir sonuç alınamadı.

Eleşkirt İlçesi'ne bağlı Cihanbey Köyü'nün muhtarı M. Salih Aytekin'in eşi Saniye Aytekin, dün saat 21.00 sıralarında evinin bahçesine çıktı. İpte asılı olan çamaşırları toplamaya başlayan Aytekin'e, iddiaya göre kurt sürüsü saldırdı. Kurtlar çığlıklar atıp yardım isteyen Saniye Aytekin'i sürükleyerek dağa kaçırdı.

Sesleri duyup dışarı çıkan köylüler, jandarmaya haber verdi. Jandarma olay yeri inceleme ekipleri ve Eleşkirt İlçe jandarma ekipleri, iz süren 9 kurt köpeğiyle arama çalışması başlattı.

Çevrede yapılan incelemede kan izi ve kaçırılan kadına ait olduğu sanılan saç ve kıyafetler bulundu. Şu ana kadar kaybolan Saniye Aytekin'den herhangi bir haber alınamadığı vurgulandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 92 yorum
KURT'LAR biliyor hangi yöreye ineceğini...
Allahım Türkün uyutulduğunu gördünde Kürşada gönderdiğin gibi bizlerede yardımcı ola diye Bozkurtlarımı gönderdin.Soyumuz uyuyor Türküm dedek bayragımız tahrik unsuru sayılıyor Allahım görüyon bizi kurdar.Allahım bozkurları korusun diğerleri çifte vatandaş bizim gidecek yerimiz yok.
Helal olsun kardeşim. aklımdakileri yazmışsın
kurt köpek soyudur bir hayvandan medet ummaya devam edin bakalım sonunuz ne olacak
kurtları egenekoncular salmıştır
saçmalardan seçmeler sundun tşkler.
mantıklı bir cevap
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın