SPOR

Acun Ilıcalı’dan Fatih Terim itirafı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, DMAX'te yayınlanan 'Aslında?' programında Fuat Akdağ ile Bağış Erten'in konuğu oldu. Ilıcalı programda spora olan ilgisi ve Türk futbolu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Ünlü televizyoncu, "Travmatik maçlarda Fatih Hoca'nın genelde kucaklayıcı ve takımı ayakta tutan açıklamalarını duyarsınız" ifadelerini kullandı.

DMAX’te yayınlanan ‘Aslında?’ programında spor gündemini manşetler üzerinden yorumlayan usta gazeteciler Bağış Erten ve Fuat Akdağ'ın konuğu, Türk televizyonlarının duayen ismi Acun Ilıcalı'ydı. Acun Ilıcalı, spor dünyası ve kendiyle ilgili birçok önemli açıklamaya imza attı.

İŞTE ACUN ILICALI'NIN AÇIKLAMALARININ SATIŞ BAŞLARI:

"Fenerbahçe'ye baktığın zaman iyi oynaması kötü oynaması başka bir şey ama kendini paralayan futbolcular görüyorsunuz. Bu çok güzel bir olay. Yerliyi öyle görünce yabancı da havaya giriyor zaten. Ben yabancının sınırsız olmasından ama yerlinin de kullanılmasından yanayım."

"Futbolla aramızdaki fark şu; biz tam bilinmezden gidiyoruz. Futbolda çok ciddi performans üzerinden gidiliyor. Bizimki daha altıncı hislere hitap eder, futbolda doğru açıdan baktığın zaman yüzde 80'lerde başarı sağlarsın. Futbol normalinde çok sıkıcı bir spor bence. Biz şimdi bu işin içine düşmüşüz ama normalde seyredebilecek bir şey değil 90 dakika."

"VAR UYGULAMASININ AYARINI YAPAMADILAR"

"Çok büyük fodepar var şu an VAR konusunda. Ama çok da faydalı bir şey olarak görüyorum. Yüzde yüz olması gereken bir olay futbolda. Şu anda ayarını yapamadılar."

"AKTİF SPORCULARI YENERİM DİYE BİR İDDİAMIZ YOK"

"Ben büyük kanallarda futbolun yeri olduğunu düşünmüyorum. Benim halı sahada bir maçı kaybetmem için karşı takımın başka boyutta bir takım olması lazım. Aktif sporcu olacak. Aktif sporcuları yeneriz diye bir iddiam yok. Onun dışında çok zor yenerler."

Bağış Erten’in maçları uzatmak için halı saha mı aldın sorusuna Acun Ilıcalı gülerek ‘Halı saha almadım, TV8’i aldım otoparkı halı saha yaptım. Futbol kazansın ilk işim o oldu’ cevabını verdi.

"FATİH TERİM AÇIKLAMASI"

"Travmatik maçlarda Fatih Hoca'nın genelde kucaklayıcı ve takımı ayakta tutan açıklamalarını duyarsınız."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler