MAGAZİN

Aleyna Çakır'ın annesi: 'Kızım hamileymiş! Ümitcan döverek...'

Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümü gündemden düşmüyor. Müge Anlı'nın programında işlenen Aleyna Çakır'ın ölümü ve Ümitcan Uygun hakkındaki iddialar herkesi şoke ediyor. Aleyna Çakır’ın anne ve babası kızlarıyla ilgili hamilelik iddiasıyla yeniden gündem oldu.

110 gün önce şüpheli şekilde ölü bulunan Aleyna Çakır’ın anne ve babası UçanKuş TV ekranlarında yayınlanan Canlı Masa programına konuk oldu.

Gökhan Taşkın’ın sorularını cevaplayan Hatun – Mehmet Esen çifti anlattıklarıyla yürekleri parçaladı.

Kızının hamile olduğunu ve kızının Ümitcan Uygun’un şiddet uygulaması sonrası bebeğini düşürdüğünü söyleyen acılı anne, gözyaşlarına hakim olamadı. Hatun Çakır açıklamasında "kızımı döve döve bebeğini düşürtmüş" dedi.

Acılı baba Mehmet Esen ise “Benim çocuğum gitti. Ben tek bir kişiyi bile kurtarsam o da benim çocuğumdur” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Müge Anlı'daki Aleyna Çakır olayında daha önce de buna benzer açıklamalar yapılmıştı. Müge Anlı'ya Aleyna Çakır'ın ses kayıtlarını veren komşu Aleyna'nın hamile olduğunu, bu bilgiyi Ümitcan'ın kendisiyle paylaştığını ileri sürmüştü. Aleyna'nın bebek nedeni ile de sevgilisinden ayrılamadığını ifade eden komşu, 'Gördüğü şiddet sonrasında bir gün eve gittiğimde her yer kandı ve öyle kesik kanı gibi az bir kan değildi. Ardından Aleyna özel bir hastanede yattı, sertum takıldı' demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Kıza hayattayken sahip çıkmayıp ölüsüyle prim yapmaya çalışan bir anne baba.. Kızın yaptığı iş ortada buna önlem almamışlar ses etmemişler ordan gelen parayı çatır çutur yemişler, yetmemiş şimdide ölüsü üzerinden para yemenin peşindeler. Utanması gereken aile çıkmış bide örnek bi aileymiş gibi timsah gözyaşı döküyor. Kızın hamileymiş Allah rahmet eylesin ama sen nerdeydin o hamileyken çocuğu düşürürken. Sizin gibi anne baba olmaz olsun. Amacınızin şov olduğunu bütün Türkiye biliyor artık. Kızını dövmeyen misali. Zamaninda önlem almamışsın şimdi ölüsüyle prim yapıyorsun. Yaziklar olsun sizeee
size bir oneride bulunucam aleynanin nasıl öldüğünü başından bu güne iyice seyredip dinleyin kız ne yaparsa yapsın bu ümit denen adamdan kurtulamıyor anne baba abisi ile tehdit ediliyor ve Aleyna ailesine zarar vermesin diye ailesini uzak tutmak için anne ve babasını dava ediyor yanlız yaşamak istiyorum diye öldüresiye dövülen bedeninden para kazanılan batağa düşürülen bir kız Allah aşkına bu kadar büyük konuşmayın kimse evladını bu canavarlar alıp öldürsün satsın diye büyütmuyor biraz Allah tan korkun yahu günah kendilerini parçaladı bu anne baba insanligimdan utandım bu yorumlara
doğrusu bu arkdaş içimden geçeni yazmış .
insanlar evden her kaçtığında bulut getirmiş psikiyatrist leri gezdirmisler ellerinden geleni yapmışlar bi yerden sonra 21 yaşında kiz tutamamislar ellerinde. kazandığı parayı da yememişler o ümit denen şerefsiz yemiş. çocuklarının yaptıkları işi bildikleri halde ne halin varsa gör dememişler arayıp sormuşlar ihmal etmemişler. net. kınama
Yapmayın , kaç para veriyorlarsa satmayın şerefinizi. rezilliğiniz diz boyu. yapmayın.
Bir kızın bir çiçeğin hayatı nasıl söndürülür anne baba nasıl olunmaz kanıtı burda. Öyleki ölümünü bile MAGAZİN yapacak kadar cehaletin sahibi , yazıklar olsun.
Geri Dön