Müge Anlı Haberleri Ve Son Dakika Müge Anlı Haberleri

Müge Anlı Haberleri Ve Son Dakika Müge Anlı Haberleri

Müge Anlı 19 Aralık 1973 yılında İstanbul'da dünyaya geldi.

Müge Anlı Türk televizyon sunucusu ve gazetecisidir. 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da doğan Anlı'nın babası İhsan Anlı'dır.

Müge Anlı Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. 2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşanan Müge Anlı'nın bu evlilikten 1 kızı oldu. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Müge Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le Fox Tv'de Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti. Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp Atv'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programı sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır. Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı Atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda ise, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

Müge Anlı Haberleri

Müge Anlı'nın eşi Şinaşi Yüzbaşıoğlu'ndan ilk paylaşım geldi!

Sunucu Müge Anlı geçtiğimiz hafta evleneceğini duyurarak sosyal medyada gündem olmuştu. Şinasi Yüzbaşıoğlu'yla evleneceğini duyuran Müge Anlı, aileler ve yakın arkadaşların katıldığı sade bir törenle evlendi. Şinasi Yüzbaşıoğlu ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Magazin 29-06-2022 14:19

Sosyal medyayı sallayan kare! Müge Anlı gelinlikle Şinaşi Yüzbaşıoğlu ise damatlıkla

Müge Anlı 'evlenmeye karar verdim' açıklamasıyla sevenlerini mutlu etti. Canlı yayında damadın adını da açıklayan Müge Anlı'nın düğünü kısa süre içerisinde merak konusu oldu. Aileler ve yakın arkadaşların katıldığı sade bir törenle nikah masasına oturacağı öğrenilen Müge Anlı'nın düğün fotoğrafları merakla beklenirken sosyal medyada ortaya çıkan gelinlikli Müge ve damatlık giyen Şinasi Yüzbaşıoğlu herkesi gülümsetti, 'çok yakışıyorsunuz' yorumları havada uçuştu.

Magazin 27-06-2022 09:58

'Müge Anlı evlendi' iddiası! Zuhal Topal'ın paylaşımı Müge Anlı'nın düğününden mi?

Canlı yayında Sinaşi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklayan Müge Anlı'nın 25 Haziran Cumartesi günü evleneceği iddia edilmişti. Herkes Müge Anlı ve müstakbel eşinden düğün fotoğrafı beklerken Zuhal Olcay'ın pozu sosyal medyayı salladı. Herkes Olcay'ın paylaşımının düğünden olduğunu iddia etti. Ancak taraflardan konuya dair açıklama gelmedi.

Magazin 26-06-2022 14:45

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun nikah tarihi belli oldu mu? Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu ne zaman, hangi tarihte, nerede evleniyor?

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun nikah tarihi vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Ünlü isim 20 Haziran 2022 Pazartesi günü canlı yayınlanan programda yaptığı açıklamada evleneceğini açıklamıştı. Peki Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu ne zaman, hangi tarihte, nerede evleniyor? İşte Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun nikah tarihi...

Magazin 21-06-2022 15:03

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun düğün tarihi ne zaman? Müge Anlı beraber olduğu Şinasi Yüzbaşıoğlu ile ne zaman evlenecek? tarih belli mi?

Müge Anlı'nın beraber olduğu Şinasi Yüzbaşıoğlu ile ne zaman evleneceği ünlü ismin 20 Haziran 2022 Pazartesi günü canlı yayınlanan programda yaptığı açıklama sonrası merak konusu oldu. Vatandaşlar basında yer alan haberler sonrası internette araştırma yapmayı sürdürüyor. Peki Müge Anlı beraber olduğu Şinasi Yüzbaşıoğlu ile ne zaman evlenecek? Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun düğün tarihi ne zaman? İşte detaylar..

Magazin 21-06-2022 14:54

Müge Anlı sevgilisi Şinasi Yüzbaşıoğlu'yla ne zaman evleniyor? Müge Anlı düğünü ne zaman?

Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceği haberini canlı yayında verince sosyal medya yıkıldı. Müge Anlı'nın sevgilisi Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir sorusu ve evlilik tarihi merak konusu oldu. Müge Anlı'nın İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceği tarih belli oldu. İşte Müge Anlı düğün detayları...

Magazin 21-06-2022 13:49

Müge Anlı'nın eski eşi Burhan Akdağ kimdir? Burhan Akdağ ve Müge Anlı neden boşandı?

Burhan Akdağ, Müge Anlı'nın 20 Haziran 2022 Pazartesi günü canlı ekrana gelen programda 4. sınıf emniyet müdürü Şinasi Yüzbaşı ile evleneceğini duyurmasının ardından yeniden gündeme geldi. Yıllardır ATV ekranlarında program sunan ünlü isim, bugünkü canlı yayınında Şinasi Yüzbaşı ile evleneceğini duyurdu. Peki Müge Anlı'nın eski eşi Burhan Akdağ kimdir? Müge Anlı ne den boşandı? İşte detaylar...

Magazin 20-06-2022 15:04

Müge Anlı'nın ilk eşi kimdir? Müge Anlı daha önce kiminle evlendi, eski eşinden ne zaman, neden boşandı?

Müge Anlı'nın ilk eşi kim? Ünlü isim, bugün canlı olarak ekrana gelen programda Şinsasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıkladı. Bu açıklama sonrası ünlü ismin ilk eşi merak konusu oldu. Vatandaşlar internette araştırma yapmaya başladı. Peki Müge Anlı daha önce kiminle evlendi, ne zaman, neden boşandı? İşte Müge Anlı'nın ilk eşi...

Magazin 20-06-2022 15:03

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Müge Anlı'nın evleneceği Şinasi Yüzbaşıoğlu ile ilgili bilgiler, hayatı ve biyografisi!

Müge Anlı'nın Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini canlı yayında açıklamasının ardından vatandaşlar internette araştırma yapmayı sürdürüyor. Birçok kişi internette 'Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?' sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte Müge Anlı'nın evleneceği Şinasi Yüzbaşıoğlu ile ilgili bilgiler, hayatı ve biyografisi...

Magazin 20-06-2022 14:59

4. sınıf Emniyet Müdürü maaşı 2022 ne kadar? İl Emniyet Müdürü nasıl olunur, görevi nedir? 4. Sınıf emniyet Müdürü nedir?

4. sınıf Emniyet Müdürü maaşı 2022 ne kadar? Müge Anlı 20 Haziran 2022 Pazartesi günü canlı olarak ekrana gelen 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıkladı. Müge Anlı'nın Şinasi Yüzbaşıoğlu ile ilgili yaptığı açıklamanın ardından 'İl Emniyet Müdürü' konu başlığı arama motorlarında sorgulanmaya başlandı. İşte 2022 4. sınıf Emniyet Müdürü maaşı...

Haber 20-06-2022 13:41

Müge Anlı müjdeyi canlı yayında verdi! Evleniyor... Müge Anlı'nın müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?

Yıllardır ATV ekranlarında program sunan Müge Anlı, bugünkü canlı yayınında evleneceğini açıkladı. Anlı'nın "Evlenmeye karar verdim" dediği anlarda stüdyoda dakikalarca alkışlandı. Müge Anlı'nın müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu sosyal medyada merak konusu oldu.

Magazin 20-06-2022 11:39

Müge Anlı'nın evleneceği Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu nereli ve kaç yaşında?

Müge Anlı'nın evleneceği Şinasi Yüzbaşıoğlu 20 Haziran 2022 Pazartesi günü canlı yayınlanan programın ardından vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Yıllardır ATV ekranlarında program sunan Müge Anlı, bugünkü canlı yayınında evleneceğini duyurdu. Peki Müge Anlı'nın evleneceği Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? İşte İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun hayatı ve biyografisi...

Magazin 20-06-2022 11:27

Sevil Kutlu'yu ilk önce toprağa gömmüş sonra... Müge Anlı'nın sorusuna bakın ne cevap vermiş

Kayseri'de 2020 yılından itibaren kayıp olan 24 yaşındaki bir çocuk annesi Sevil Kutlu'nun cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Eski sevgili Yakup K., Kutlu'yu öldürüp gömdüğünü, bir süre sonra gömdüğü yerden çıkararak bir vadiye yırtıcı hayvanların yok etmesi için koyduğunu itiraf etti. Müge Anlı'nın programına çıkan katil zanlısının, eski sevgilisiyle ilgili sorulan soruya Kutlu'nun Kuzey Kore'ye gittiğini söylediği ortaya çıktı.

Haber 17-06-2022 09:08

Kripto parada ailesinin 12 milyon lirasını batıran Ali Uğur Durkun'u Müge Anlı buldu! Canlı yayında şaşkına çeviren sözler

Durkun ailesinin yaşadıkları, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına damga vurdu. Programa katılan Muhterem Durkun ve Ali Durkun çifti, çocukları Ali Uğur Durkun'un toplamda 12 milyon liralık servetlerini kripto parada batırdığını ve kendisinden 18 gündür haber alamadıklarını söyledi. İddiaya göre Durkun, ailesinin 2 milyon lira değerindeki evini ve 27 arabayı sattı. Müge Anlı'nın ulaştığı Durkun'un canlı yayındaki sözleri ise şaşkına çevirdi. İşte akıllara durgunluk veren olayın detayları!

Haber 09-06-2022 15:48

Sinan Akçıl Müge Anlı ile aşk yaşadığı iddialarına kızdı! "Gerçekten konuşmak istemiyorum"

Ekranların en dikkat çeken sunucusu Müge Anlı'nın Sinan Akçıl ile aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Sinan Akçıl aşk sorularına kızdı ve "Arkadaşlığından gurur duyduğum karakterlerden biri" açıklamasında bulundu. Şarkıcı Sinan Akçıl bir süre önce ikinci kez evlendiği Burcu Kıratlı ile ayrılmıştı.

Magazin 07-06-2022 09:37

Müge Anlı Muhammet Burhan cinayetinde ateş püskürdü: Sen gemiyi iyice azıya almışsın kızım!

Müge Anlı Muhammet Burhan cinayetinde tanıkları ve aile fertlerini dinlemeye devam ediyor. 27 yaşındaki Muhammet Burhan 16 Ağustos 2021 yılında başından vurularak öldürüldü. Cinayette Muhammet Burhan'ın karısı Fatma Burhan ve karısının sevgilisi Selami Şen şüpheli isimler arasında yer alıyor. Olayla ilgili Fatma Burhan ve Selami Şen arasında duyulmayan detaylar ortaya çıkmaya başladı. Müge Anlı ve stüdyodakiler duyduklarına inanamadı. İşte o detaylar!

Haber 25-05-2022 12:44

Muhammet Burhan olayında ağır iddialar ortaya atıldı! Müge Anlı sessizliğini bozdu: Sen kızını koruyacaktın...

Müge Anlı yaklaşık üç haftadır Amasya'da cinayete kurban giden Muhammet Burhan olayı ile ilgileniyor. Olayla ilgili yeni tanıklar bir bir ortaya çıkmaya başladı. Cinayette şüpheli olarak görülen Selami Şen'in cinayetin işlendiği gün olay yerinde olduğunu söyleyen tanıkların sayısı artmaya başladı. Bu arada Muhammet Burhan'ın eşi Fatma Burhan da kayınpederi Sami Burhan ile ilgili herkesi şok edecek iddialar ortaya attı. İşte haberin detayları!

Haber 23-05-2022 13:13

Müge Anlı daha fazla dayanamadı! Eğer salak değilsek...

Müge Anlı bilindiği gibi bir süredir Amasya'da işlenen Muhammet Burhan cinayeti ile ilgileniyor. Muhammet Burhan cinayetinde tek şüpheli olarak görülen Selami Şen'in verdiği çarpıcı ifadeler herkesin kafasını karıştırmaya devam ediyor. Verilen bu ifadeler karşısında Müge Anlı, daha fazla dayanamadı. İşte o detaylar!

Haber 22-05-2022 12:29

Muhammet Burhan olayında çarpıcı ifadeler! Müge Anlı Muhammet Burhan infazında Savcıya seslendi!

Müge Anlı yaklaşık üç haftadır Amasya'da öldürülen Muhammet Burhan cinayeti ile ilgileniyor. Burhan'ın karısının sevgilisi Selami'nin verdiği çarpıcı ifadeler kafa karıştırmaya devam ediyor. Muhammet Burhan'ın eşi Fatma Burhan önce sevgilisi Selami'nin adını vermemiş ancak daha sonra sevgilisinin de sorgulanmasını istemişti. Bunun üzerine oklar Selami'ye döndü. İşte Muhammet Burhan cinayetinde yaşanan son gelişmeler!

Haber 20-05-2022 12:55

Müge Anlı'da TikTok gündemi... TikTok'tan tanışıp kaçırdı! Canlı yayında yüzleşme

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine ilginç anlar yaşandı. 24 yaşındaki Songül'den günlerdir haber alınamıyordu. Songül Işık TikTok'ta tanışıp kaçtığı Şeyhamit ile canlı yayına çıktı. Programa Müge Anlı'nın sözleri damga vurdu.

Magazin 19-05-2022 15:46

Arkadaşının ardından kendisi de sırra kadem bastı! Müge Anlı aniden ortadan kaybolan arkadaşların peşine düştü...

Müge Anlı'da birkaç gündür şüpheli bir şekilde Sakarya'da ortadan kaybolan Savaş Aydoğan ve Cem Tuna olayı üzerinde duruluyor. Polis ekipleri tarafından da aranan Aydoğan ve Tuna'nın aileleri Müge Anlı'ya başvurarak olayın aydınlatılmasını istediler. İşte Savaş Aydoğan ve Cem Tuna olayına dair detaylar!

Haber 19-05-2022 12:42

Müge Anlı'da kayıp olarak aranan Uğur Kahraman hakkında kan donduran detaylar ortaya çıktı! Vahşet yok artık dedirtti

Müge Anlı'da bir süredir aranan Uğur Kahraman'a ne olduğu ortaya çıktı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Uğur Kahraman'ın yakınları programda Uğur Kahraman'ı arıyorlardı. En son eski kayınpederinin aracına bindiği kameralarda görülen Uğur Kahraman'ı bulabilmek için eski kayınpederi gözaltına alınmıştı. Daha sonra ise detaylar ortaya çıktı. İşte Müge Anlı'da kayıp olarak aranan Uğur Kahraman olayının detayları!

Haber 16-05-2022 13:13

Ece Üner'den gündüz kuşağı programlarına sert eleştiri! "Müge Anlı gibi..."

Haber spikeri olarak tanınan ve ardından bir süre ‘Ece Üner ile Susma' programı yapan Ece Üner açıklamalarıyla dikkat çekti. Ece Üner bu tarz programlardan sonra kendini sorguladığını söyledi ve "‘Haysiyet’ adlı diye bir kitap yazıp insanların haysiyetleri gün içinde yaya yaya konuşmak bana dokundu" dedi.

Magazin 15-05-2022 15:42

Müge Anlı'da işlenen Muhammet Burhan olayı nedir? Muhammet Burhan'a ne oldu? Muhammet Burhan'ı kim öldürdü?

Müge Anlı'da bir süredir 27 yaşında öldürülen çiftçi Muhammet Burhan'ın olayı işleniyor. Esrarengiz olayları çözen ve pek çok cinayeti çözüme kavuşturan Müge Anlı bu sefer Amasya'da meydana gelen Muhammet Burhan cinayetini çözmeye çalışıyor. İfadeler neticesinde ilk önce Burhan'ın karısı ve karısının sevgilisinden şüphelenildi. Olayın seyri değişmeye devam ediyor. İşte Muhammet Burhan cinayetinin başından itibaren olanlar!

Haber 15-05-2022 14:51

Müge Anlı'da Muhammet Burhan cinayetinin sır perdesi aralanıyor! Karısının o itirafı şok etti...

Müge Anlı'da bir süredir Amasya'da öldürülen çiftçi Muhammet Burhan'ın cinayeti araştırılıyor. Burhan'ın akrabaları ve arkadaşları günlerdir bu cinayetin çözülmesi için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk oluyor. 2 çocuk babası 27 yaşındaki Muhammet Burhan'ı kim neden öldürdü bu sorunun üzerinde duruluyor. Muhammet Burhan'ın ölümünün arkasında eşi ve eşinin sevgilisi Selami'nin olup olmadığı çözüme kavuşuyor. İşte detaylar!

Haber 15-05-2022 14:34

Müge Anlı'da Muhammet Burhan cinayetiyle ilgili kan donduran detaylar! Karısı hakkındaki o iddia ağızları açık bıraktı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şu sırlarda Amasya'da öldürülen Muhammet Burhan cinayetinin failleri araştırılıyor. Türkiye'nin gündeminden düşmeyen cinayetlerin araştırıldığı ve kayıpların bulunmaya çalışıldığı program Müge Anlı'da başından vurularak öldürülen Muhammet Burhan olayı ile ilgili detaylar merak ediyor. Muhammet Burhan'ın ölümünün arkasında eşi ve eşinin sevgilisi olduğu düşünülüyor. İşte Muhammet Burhan cinayetinin iç yüzü!

Haber 11-05-2022 12:46

Zahide Yetiş paylaştı! 'Müge Anlı karnımda Aras olduğunu benden önce biliyordu'

Zahide Yetiş ve Müge Anlı arasındaki yakın dostluk sık sık gündeme geliyor. Sunucu Zahide Yetiş oğlunun bebeklik halinde çekilen bir videoyu paylaştı. Zahide Yetiş paylaşımında "Müge teyzesi karnımda Aras olduğunu benden önce biliyordu" dedi.

Magazin 10-05-2022 09:19

Müge Anlı'da Ramazan Bayramı öncesi iki ailenin yüreğine ateş düştü! 2 kardeş 2 genç kızı kaçırdı...

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Ramazan Bayramı öncesi iki kayıp vakasını gündeme getirdi. 15 Melisa Kolpar ve 17 yaşlarındaki Meltem Çallı adındaki iki genç kızın kaçırıldığı iddia ediliyor. Genç kızların aileleri Müge Anlı'ya başvurarak kızlarının bulunmasını talep etti.

Haber 29-04-2022 11:28

Müge Anlı'yı karıştıran sözler! 'Beni ablamla aldattı'

Adana'da 2 yaşındaki çocuklarını ve 130 bin lirayı alarak eşini terk eden kadın, Müge Anlı’nın programına bağlandı. Canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulunan Kübra E., eşinin kendisini ablasıyla aldattığını söyledi. İddiaları reddeden Ömer Kiper ise “Bana ihanet ettiği kişiler sınırsızdır, yazdığı mektuplar da elimde duruyor" diye konuştu.

Haber 27-04-2022 16:17

Muhammet Arslan neden öldü? Müge Anlı'da aranan Muhammet Arslan bulundu mu?

Muhammet Arslan bulundu mu? Müge Anlı’da aranan Muhammet Arslan neden öldü? Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla Türkiye’nin tanıdığı hemşire Muhammet Arslan’dan 6 gündür haber alınamıyordu. Sultangazi’de kaybolan genç hemşirenin cansız bedeni bulundu. Peki; Muhammet Arslan neden öldü?

Haber 21-04-2022 09:27

Müge Anlı canlı yayında yanlış kişiyi arayınca olanlar oldu

ATV ekranlarında hafta içi her gün kayıp ve cinayetleri çözen Müge Anlı'da yaşanan eğlenceli anlar bugün sosyal medyanın gündemi oldu. Kayıp kişiyi telefonla aramak isteyen Müge Anlı yanlış kişiyi arayınca canlı yayında olanlar oldu.

Magazin 20-04-2022 14:42

Şarkıcı Sinan Akçıl ile Müge Anlı baş başa yemek yerken görüntülendi

ATV ekranlarının sevilen sunucusu Müge Anlı, daha önce kendisinden ilham alarak şarkı yazan Sinan Akçıl ile buluştu. Bir mekanda baş başa yemek yiyen ikili, vatandaşlar tarafından görüntülendi.

Magazin 15-04-2022 08:12

Kadınların hayatını mahveden o adama Müge Anlı ateş püskürdü! "Yaptığınızdan utanın, yüzünüz kızarsın!"

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şok eden bir olay meydana geldi. İzmir Gaziemir'de yaşayan Derya Cihan isimli bir kadının itirafları ve sonrasında gelen telefon ihbarları izleyenlerin ağzını açık bıraktı. İddialara göre; bir iş yerinde temizlik işçisi olarak çalışmaya başlayan Derya Cihan; işverenleri tarafından dolandırıldı. Sosyal medyaya da sıçrayan iddialara göre, Derya Cihan'ın işverenleri kadınların paralarını alarak dolandırıyor.

Magazin 12-04-2022 13:59

Müge Anlı'da aranan Mehmet Aydın'a ne oldu? 12 yıldır kayıp olan Mehmet Aydın nerede? Karısı ve oğlu Mehmet Aydın'a ne yaptı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert'e 8 Nisan Cuma günü yeni bir kayıp vakası yansıdı. Isparta'da yaşayan 3 çocuk babası Mehmet Aydın'dan 12 yıldır haber alınamıyor. Akrabaları, Mehmet Aydın'ın bulunması için Müge Anlı'ya başvurdu. 3 çocuk babası Mehmet Aydın'a ne olduğu bilinmiyor. Mehmet Aydın'ın akrabaları ve komşuları Aydın'ın karısı ve oğlundan şüphelendiklerini dile getirdi. İşte haberin detayları!

Haber 08-04-2022 12:49

Hamit Egemen neden öldü? Müge Anlı'da aranan Hamit Egemen'in ölüm sebebi nedir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği 1.sınıf öğrencisi Çorumlu Hamit Egemen ile ilgili kötü haber geldi. 1 Nisan Cuma gününden beri ailesinin haber alamadığı 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Hamit Egemen'den üzen haber geldi. Hamit Egemen'in cansız bedenine ulaşıldığı haberi genç çocuğun ailesini perişan etti. İşte Hamit Egemen olayı ile ilgili merak edilen ayrıntılar!

Haber 07-04-2022 21:32

Evini, arsasını, arabasını sattı! Hayali bir kadına dolandırıldı, kuryeliğe başladı! Müge Anlı'da isyan etti!

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan bir dolandırıcılık olayı izleyenleri ekrana kilitledi. İnternetten tanıştığı ve kendisini yemek fotoğrafları ile etkileyen hayali bir kadına evini, arsasını, arabasını ve milyonlarını kaptıran Mehmet Genç'in anlattıkları stüdyodakileri adeta şoke etti.

Magazin 07-04-2022 12:43

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan İTÜ öğrencisi Hamit Egemen'den kötü haber! Hamit Egemen kimdir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan İTÜ'lü üniversite öğrencisi Hamit Egemen'den acı haber geldi. 1 Nisan Cuma günü kaldığı öğrenci yurdundan ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Hamit Egemen'in ailesi, oğullarının bulunması için Müge Anlı'ya çıkmıştı. Egemen'in cansız bedeni bulundu. Peki; Hamit Egemen kimdir?

Haber 07-04-2022 08:49

Müge Anlı Suriyeli kadına vatandaşlık alma sözüyle tepki çekti! Twitter'da gündem oldu

Müge Anlı geçtiğimiz haftalarda evinde pompalı tüfek olan Suriyeli'ye verdiği cevapla gündem olmuştu. Müge Anlı bu kez programa katılan Bülent Tuna'nın Suriye mültecisi eşine vatandaşlık için yardım sözü verdi. Müge Anlı'nın bu desteğine sosyal medyadan tepki yağdı.

Magazin 05-04-2022 15:24

Müge Anlı canlı yayından sonra Sultanahmet'e gitti! Başını örtüp ve gözlükle kamufle oldu

Ünlü televizyoncu Müge Anlı, yakın arkadaşlarıyla birlikte Sultanahmet'e gitti. Ramazan'da Sultanahmet'i bir başka sevdiğini söyleyen Müge Anlı’nın tanınmamak için kendisini kamufle etmesi ve o halinin sosyal medyaya yansıması gündem oldu.

Magazin 05-04-2022 09:22

Müge Anlı’dan 'meraklı kedi' pozu! Bu halini unutun

Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla hafta içi her gün televizyon izleyicisiyle buluşan araştırmacı gazeteci ve sunucu Müge Anlı, sosyal medya hesabında yayınladığı son pozla kendine hayran bıraktı. Ekrandakinin aksine spor tarzıyla kamera karşısına geçen Anlı, sosyal medyayı salladı.

Magazin 02-04-2022 07:42

Müge Anlı'dan Suriyeli vatandaşa sert sözler! 'O kadar pompalı tüfek meraklısıysan gitseydin de ülkeni korusaydın'

Hafta içi her gün ATV'de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün 13 yaşındaki Celal Seyit'in kaybolması olayı işlendi. Canlı yayına bağlanan bir Suriyeli vatandaşın evinde ruhsatsız pompalı tüfek bulunması Müge Anlı'yı adeta çıldırttı. Müge Anlı canlı yayında Suriyeli olan şahsa "O kadar pompalı tüfek meraklısıysan gitseydin de ülkeni korusaydın" dedi.

Magazin 30-03-2022 15:49

Programdan ayrılan Arif Verimli'den Müge Anlı'yı şoke edecek sözler!

Geçtiğimiz yıl yıllardır danışman olarak yer aldığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ani bir kararla ayrılan Prof. Dr. Arif Verimli, aylar sonra katıldığı YouTube programında Müge Anlı ve Şevki Sözen'le ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Magazin 29-03-2022 08:32

Sözleri Müge Anlı'yı çileden çıkarmıştı! Dursun Zehir 5 bin lira için vahşice öldürüldü

Rize'de aylardır kayıp olan Dursun Zehir'in cinayet gittiği ortaya çıktı. 24 yaşındaki Yasin Şanal, 5 bin lira için Dursun Zehir'i ilk önce taşla bayıltıp daha sonra testereyle parçalara böldüğünü açıkladı. Şanal ifadesinde Zehir'in torunu olan Kerim’in azmettirmesiyle Dursun Zehir’i öldürdüğünü ifade etti. Öte yandan geçtiğimiz günlerdeki bölümde Kerim'in sözleri Müge Anlı'yı çileden çıkarmıştı.

Haber 28-03-2022 07:45

Dursun Zehir kimdir? Müge Anlı ile Tatlı Sert'teki Dursun Zehir olayı nedir? Nasıl öldü? Cansız bedeni bulundu mu?

Dursun Zehir kimdir? sorusunun yanıtı hafta içi her gün ATV'de canlı olarak ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ardından merak konusu oldu. Programdaki flaş gelişme sonrası izleyiciler Dursun Zehir kimdir? Müge Anlı ile Tatlı Sert'teki Dursun Zehir olayı nedir? Nasıl öldü? Cansız bedeni bulundu mu? soru ve konu başlıklarının yanıtını öğrenmek için internette araştırma yapmaya başladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert'te işlenen olayın detayları...

Haber 24-03-2022 14:34

Müge Anlı Instagram'ı çok sevdi! Tarzı dikkat çekti

Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla hafta içi her gün televizyon izleyicisiyle buluşan araştırmacı gazeteci ve sunucu Müge Anlı, geçen yıl radikal bir karar alarak sosyal medya hesabı açmıştı. Ünlü sunucu, buradan yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Başarılı sunucu, o paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Arkadaşının objektifine yansıyan Müge Anlı altında verdiği bir pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

Magazin 23-03-2022 15:49

Müge Anlı canlı yayında çileden çıktı! Dursun Zehir olayında 'üzerinde ölüm kokusu vardı' itirafı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 5 aydır kayıp olan 71 Dursun Zehir, torunu Kerim'in cinayetine mi kurban gitti? Aylardır haber alınamayan yaşlı adamın olayında şüpheli gözüken torun Kerim Bekar, canlı yayında ağzından öyle bir şey kaçırdı ki, Müge Anlı canlı yayında çileden çıktı.

Magazin 23-03-2022 14:56

Müge Anlı Almanya'da gündem oldu! "Aileni bulacak biri varsa o Müge Anlı'dır"

İzmir'de henüz 2 yaşındayken ablası ile birlikte cami avlusuna bırakılan, daha sonra Alman bir çift tarafından evlat edinilen Vedat Alexander Schlienbecker, Müge Anlı sayesinde 33 yıl sonra biyolojik ailesine kavuşmuştu.

Magazin 23-03-2022 08:00

Müge Anlı'nın'nın ekibinde yer alan Şevki Sözen korkuttu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında hafta içi her gün Adli Tıp konusunda yorumlar yapan Mehmet Şevki Sözen korkuttu. Mehmet Şevki Sözen hastane paylaşımıyla hayranlarının merak ettirdi.

Magazin 13-03-2022 11:41

Müge Anlı'nın canlı yayındaki sözler olay oldu: Sen almazsan karına, üst kat komşusu alır

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ilginç anlar yaşandı. Programda eşinden ayrıldıktan sonra lise arkadaşıyla sevgili olan ve ardından evlenen Mehmet Esen'in dolandırılma hikayesi işlendi. Esen'in eşinin ihtiyaçlarını karşılaştığını, her istediğini aldığını söylemesi üzerine Müge Anlı gündem olan sözlerle Esen'e tepki gösterdi.

Magazin 12-03-2022 07:58