YURTHABER

Altındağ’da okullar ilaçlandı

Altındağ Belediyesi, öğrencilerin daha temiz ve hijyenik bir ortamda eğitim görebilmeleri için okullarda ilaçlama çalışması yapıyor.Altındağ’da bulunan okullarda köşe bucak ilaçlama çalışması yapan ekipler, öncelikle depo, kazan dairesi, tuvaletler, sınıflar, spor salonları, kütüphane, kantin ile idareci odalarını haşeratlara karşı ilaçlıyor.

Altındağ Belediyesi, öğrencilerin daha temiz ve hijyenik bir ortamda eğitim görebilmeleri için okullarda ilaçlama çalışması yapıyor.
Altındağ’da bulunan okullarda köşe bucak ilaçlama çalışması yapan ekipler, öncelikle depo, kazan dairesi, tuvaletler, sınıflar, spor salonları, kütüphane, kantin ile idareci odalarını haşeratlara karşı ilaçlıyor. Çalışmayla okullarda öğrencilerin temiz bir ortamda eğitim öğretimlerini sürdürmeleri sağlanıyor.

"Okullarımıza desteğimiz sürüyor"
Okulların ihtiyaçlarını karşılamak için seferber olduklarını aktaran Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, "Okul müdürlerimizden, velilerden gelen talep ve istekleri karşılamak için görev başındayız. Altındağ’da bulunan okullara engelli rampası, asfalt, temizlik malzemesi, tadilat ve boya desteği verdik. Okullarımızı haşerelere karşı da ilaçladık. Çocuklarımız daha temiz okullarda eğitim öğretimlerini sürdürmeleri için her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.