SPOR

Antalyaspor'a 'transfer yasağı geldi' iddiası!

Başkan Ali Şafak Öztürk’ün istifasının ardından nakit para akışında sıkıntı çeken Antalyaspor’da Gültekin Gencer ve Nafız Tanır döneminde yaşananların cezaları ile karşı karşıya kalmaya devam ediyor. 690 bin TL olan alacağı için açtığı davayı kazanan Giray Kaçar’ın Antalyaspor’a transfer yasağı getirttiği iddia edildi.

Antalyaspor'a 'transfer yasağı geldi' iddiası!

Antalyaspor'da kısa süre içerisinde ilk olarak Kamerunlu kaleci Sammy Ndjock’un sözleşmesinin haksız feshedildiği gerekçesiyle açtığı davadan 460 bin Euro ceza ile karşı karşıya kaldı. Gültekin Gencer döneminde transfer edilen ve aynı dönemde yolların ayrıldığı Gökçek Vederson’la da benzer bir durumun söz konusu olduğu ve yaklaşık 600 bin Euro faturanın da Brezilya asıllı Türk futbolcu tarafından kulübe kesilebileceği gelen haberler arasında yer aldı.

Faslı futbolcu El Kabir de alacaklarını tahsil edemediği için sakatlığını öne sürerek antrenmanlara katılmadı ve Akhisarspor maçı kadrosunda yer almadı.

Antalyaspor’a bir darbe de Giray Kaçar’dan geldi. 2013-2014 sezonunda Antalyaspor’a transfer olan ve sezon sonunda Kırmızı-Beyazlıların küme düşmesiyle birlikte serbest kalan 32 yaşındaki futbolcu alacakları sebebiyle mahkemeye başvurmuştu. 690 bin TL olan alacağı için açtığı davayı kazanan Giray Kaçar’ın, Antalyaspor’a transfer yasağı getirttiği iddia edildi. Giray Kaçar’dan alacakları için kulübe yazının geldiğini ifade eden Kırmızı-Beyazlı yetkililer, henüz yasağın olmadığını belirtse de yeni transfer Hakan Özmert’in Akhisar’a götürülmesine karşın lisansının çıkarılmamış olması akıllarda soru işareti bıraktı. (Ajansspor)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Kendi reklamı için takımı kullanıp amacına ulaşınca bırakıp kaçan başkanların sonucunda olacağı buydu. Antalya'ya yazık ettiler.
otelinin reklamını yaptı sonrada baba parasıyla isminin reklamını yaptı başkan oldu paraları saçtı,sonra kaçtı antalya battı geçmiş olsun antalyaya...
Dede bilezigi gibi..kardesim planma yapmadan harcama yapmaya bayiliyoruz.bu don bana olur mu demek yok direk al gecir
müstehak
ANTALYANIN SONUNUN BU OLACAĞI BELLİYDİ..AYNI SONU ALANYA SPORDA YAŞAYACAK....
şimdi mutlumusun gültekin gencer nasılsa eto sayesinde messi ile tokalaşma şerefine nail oldun değil mi
Sen kimsin Beşiktaşla aşık atacaksın gördünmü böyle olur
düşsün ikinci lige görür ebesinin şeyinş
ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh iyi olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mustafa akaydını eseri buu antalyanın sonuuu
Verın adamnı parasını kasıldınız atıp tuttunuz zor gelınce kaçtınız emeğe saygı nerde o ınsan ter döktü
Diğer Haberler