YURTHABER

Belediye çalışmaları hız verdi

Kilis Belediyesi, Kent genelinde vatandaşlara kaliteli hizmet götürmek için yoğun bir şekilde çalışıyor.Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ekrem Çetin Mahallesi ve Şehrin Muhtelif yerlerinde Asfalt yama, tadilat bakım ve onarım çalışmalarını ile kaldırım çalışmaları aralıksız sürdüğü bildirildi.Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri tarafından Kilis’teki , parklarda gerçekleştirdiğimiz bakım çalışmaları aralıksız sürerken, parklarda çim biçme, yabani ot temizliği ve çevre düzenlemesinin çalışmaları sürüyor.

Belediye çalışmaları hız verdi

Kilis Belediyesi, Kent genelinde vatandaşlara kaliteli hizmet götürmek için yoğun bir şekilde çalışıyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ekrem Çetin Mahallesi ve Şehrin Muhtelif yerlerinde Asfalt yama, tadilat bakım ve onarım çalışmalarını ile kaldırım çalışmaları aralıksız sürdüğü bildirildi.
Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri tarafından Kilis’teki , parklarda gerçekleştirdiğimiz bakım çalışmaları aralıksız sürerken, parklarda çim biçme, yabani ot temizliği ve çevre düzenlemesinin çalışmaları sürüyor. Su İşleri Müdürlüğü tarafından Mahalleler ile kent merkezinde kanal bağlantısı çalışmaları, baca, kanalizasyon hattı temizliği, yeni su hattı imalatı ve su arıza bakım onarım ve alt yapı çalışmalarını tamamladı.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön