YURTHABER

Cizre TSO Başkanı Sevinç, muhtarlarla bir araya geldi

Şırnak’ın Cizre ilçesinde mahalle muhtarları Cizre Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Sevinç ile bir araya geldi.Cizre TSO Başkanı Salih Sevinç, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek ilçenin temel sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Şırnak’ın Cizre ilçesinde mahalle muhtarları Cizre Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Sevinç ile bir araya geldi.
Cizre TSO Başkanı Salih Sevinç, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek ilçenin temel sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaretlerinden ötürü muhtarlara teşekkür eden Başkan Sevinç, muhtarların yerel yönetimlerdeki sorumluklarına dikkat çekerek üstün gayretlerinden ötürü kendilerine teşekkür etti.
Görüşmede Cizre’nin ana sorunları ve sorunların çözümü hususunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
Cizre Muhtarlar Birliği Başkanı Saithan Tonçer, gerçekleştirilen toplantıdan duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Sevinç’e teşekkür edip, kentin sorunlarının çözümü hususunda beraber hareket edeceklerini söyledi.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön