SPOR

Erdoğan'dan asker selamı tepkisi!

UEFA'nın asker selamı için başlattığı soruşturma sonrası bir tepki de Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan geldi. AK Parti Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk sporcuların sevinç gösterileri esnasında asker selamı vermesine tepki gösterenlere sert sözlerle yüklendi.

Erdoğan'dan asker selamı tepkisi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan asker selamı veren sporcuları destekleyerek, "Sporcularımızın asker selamından korkacak derecede zavallılar" deyip asker selamı verdi.

Recep Tayyip Erdoğan, "Bunlar askerimizi selamlayan sporcularımızdan korkacak kadar zavallıdır. Bunların durumu bu. Bir kız tekvandocumuz şampiyon oluyor, asker selamını çakıyor, bunlar korkuyor. Bunların durumu bu. Tablo bu. Onun için biz durmadan kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz, selamımıza da ara vermeyeceğiz. Selam bütün Mehmetçik'imize" diyerek asker selamı verdi

Erdoğan'ın bu sözleri salonda uzun süre alkışlandı.

UEFA, Medipol Başakşehir'in milli futbolcusu İrfan Can Kahveci'nin gol sevincinde asker selamı vermesine soruşturma başlattı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Sayın Cumhurbaşkanım; Doğru ve kararlığınıza sahip çıkan milyonlarca Galatasaraylı olduğu gibi,sizin oluşumunuz partiye oy vermiş yine milyonlarca Galatasaray taraftarı vardı!lakin onkardan biri olarak BEN;BIRAKIN VERDİĞİNİZ DOĞRU KARARLARI VEYA BEKÂ SORUNUNU GİBİ ÖNEMLİ ATILIMLARI-KARARLILIĞI,EN YAKIN GENEL VEYA YEREL SEÇİMLERİ BEKLİYORUM! SAHİP ÇIKTIĞINIZ(!) HER BİR KONUNUN,ARTIK GENELİ YANSITMAYIP;ÖZELİNİZ KONULAR OLDUĞUNU,BEN ARTIK ÇOK İYİ BİLİYORUM... "HİÇBİR ZAMAN,ASKER SELAMI DAHİ OLSA;BU KONU,BU DENLİ ÖNEMLİ OLMAMIŞTI!NE İÇERDE VE NEDE DIŞARDA..." SİZ BİLDİĞİNİZ YOLDA İLERLEYİN...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler