YURTHABER

Denizlispor dört futbolcuyla daha sözleşme imzaladı

Denizlispor, sözleşme imzaladığı dört futbolcunun ardından transferleri tamamladı. Neuchatel Xamax’ta forma giyen Fildişi Sahilleri'nden Gerard...

Denizlispor dört futbolcuyla daha sözleşme imzaladı

Denizlispor, sözleşme imzaladığı dört futbolcunun ardından transferleri tamamladı. Neuchatel Xamax’ta forma giyen Fildişi Sahilleri'nden Gerard Bi Goua Gohou (23), Bucaspor'dan defans oyuncusu Koray Çölgeçen (26) ve Borussia M'gladbach'tan Ekrem Engin'i (21) transfer ederken kendi futbolcusu Fatih Ceylan'nın (31) sözleşmesini de uzattı.
Futbolcuların imza töreni, Denizlispor Kulübü’nde düzenlendi. Kulüp Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu, burada yaptığı konuşmada, “Bir iki transfer daha yapabiliriz. Bu konuda görüşmelerimiz oluyor. Daha sonra transferi noktalıyoruz. Kampta takımımızın gidişatına göre değerlendirme yapacağız. Çatıyı tamamladık, iyi bir kadro kurduğumuza inanıyoruz. Ahlâklı oyuncular bizim için birinci plandaydı. Yetenek elbette önemli. Sakatsız, kazasız belasız bir sezona başlarız inşallah.” dedi. Daha sonra futbolcular, imza atarak Yeşil-Siyahlı bayrak önünde poz verdi.
Denizlispor’un, yeni transferleri Gohou ile 3, Koray Çölgeçen’le 1, Ekrem Engin’le 3 ve Fatih Ceylan’la 1 yıllık sözleşme imzaladığı öğrenildi.