SPOR

Diagne'den canlı yayında olay hareket!

Bonservisi Galatasaray'da bulunan Senegalli yıldız oyuncu Instagram hesabından yaptığı canlı yayında genç bir kadına sorduğu soru ülke gündemine oturdu.

Bonservisi Galatasaray'da olan ve kiralık gittiği Club Brugge'de koronavirüs salgını öncesinde kadro dışı durumda çalışmalarını sürdüren Mbaye Diagne, son hareketiyle ülkesinde bir kez daha tartışma yarattı.

"İLK NE ZAMAN SEKS YAPTIN?"

Instagram'ı yoğun şekilde kullanan Diagne, genç bir kadınla yaptığı canlı yayında "İlk kez ne zaman seks yaptın" diye sordu ve kadının çok utanarak yayından çıkmasının ardından tepkilerin hedefinde kaldı.

TEPKİ YAĞDI

Senegal basını, ülkede evlilik dışı cinsel birlikteliğin yasak olduğunu vurgulayarak, Diagne'nin böyle bir soruyu rahatlıkla sormasının kabul edilemez olduğunu yazdı ve Nijerya'nın ünlü isimlerinden de tepki geldi.

"KIZINA SORABİLİR MİSİN?"

Senegalli şarkıcı KetcHup, Diagne'yi hedef alırken, "Zenginsin diye her şeye iznin yok. Böyle bir soruyu kızına sorabilir misin? Ülkemi tanıyamıyorum. Böyle insanları nasıl referans olarak alıyorlar, anlamıyorum" ifadelerini kullandı.

İKİ EŞLİ YAŞIYOR

Mbaye Diagne, daha önce de iki eşli olduğu için gündeme gelmiş ve, "Ben kimseye ihanet etmiyorum. Soumboulou ve ben ne olduğunu biliyoruz. Soumboulou ile tanışmadan 4 yıl önce eşimle tanıştım, ne olacağını biliyordu. Bazı şeyleri konuştuk, bunları burada açıklamak istemem. Soumboulou ile birlikte dışarı çıktık, gece kulübündeki fotoğraflarımız da internette dolaştı" demişti.

"ÇOK EŞLİ BİR İNSANIM"

Öte yandan Senegalli golcü, "Ben çok eşli yaşayan bir insanım ve eşim de bunu biliyor. Bunun yanında birlikteliğimiz geleneksel ve Müslüman olduğumuz için dinimize göre kutlandı. O yanına başka eşlerin de geleceğini biliyor, bu çok açık. Diğer yandan, Soumboulou ya da bir başkasına beni beklemelerini falan söylemiyorum. Kimseyi benimle birlikte yaşaması için zorlamıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Oynadıği takımdan karakteri belli olmuyor mu ?
@kerim_sahin_1997 Club Brugge ile olayın ne alakası var.
@kerim_sahin_1997 OYNADIĞI TAKIM ZARARINA GÖNDERDİ BU KANSIZI! kasımpaşanın galatasaraya attığı tarihi gol!
@kerim_sahin_1997 Olayın Club Brugge ile ne alakası var.
ahlaken çökmüşsün
Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin. ah terim ah şu adama nasıl 13 milyon bonservis artı 10 milyon maaş 23 milyon euro yani 180 milyon lira verdirdin. Floryadaki tesisin satış rakamı resmen floryayı satıp bu deliyi aldırdı.
@akinguler o yılın ilk yarısı forvet yok diye saç baş yolduk. sonra bu kansız geldi diye saç baş yolduk! galatasaray tarihi boyunca böyle bir kazık yememiştir!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler