SPOR

Enes Kanter'den Acun Ilıcalı'ya sert sözler

Survivor'un dün akşam yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı ödül oyununu kazanan takımı NBA Batı finali Golden State - Oklahoma City Thunder maçına götüreceğini açıkladı. Acun Ilıcalı Oklahoma City Thunder takımındaki oyuncuları sayarken Enes Kanter'den bahsetmemesi genç basketbolcuyu deyim yerindeyse çileden çıkardı.

Acun Ilıcalı, Survivor'ın dün yayınlanan bölümünde yarışmacılara iki büyük ödül verileceğini ve bu ödüllerden birinin NBA Batı Konferansı finalini ön sıralarda izleme imkanı olacağını söyledi. Batı finalinde karşılaşacak iki takımdan biri olan Oklahoma City Thunder’ın Kevin Durant, Russell Westbrook ve Enes Kanter gibi yıldızları bünyesinde barındırmasına rağmen Acun Ilıcalı takımın Türk yıldızı Enes Kanter’in ismini ısrarla söylemekten kaçındı.

Acun Ilıcalı'nın Enes Kanter'in ismini ısrarla söylememesi sosyal medyada birçok tepki aldı. Ünlü yapımcının aldığı bu tepkilerin en büyüğü ise Enes Kanter'den geldi. Enes sosyal medya hesbından: 'Sen bizim maçı izleme Acun. Korkaklara göre bir spor değil bu. Aman ha! 'Padişahın' kızar, işinden falan olursun sonra. Yazık...' ifadelerini kullandı.

Bu arada NBA Batı Konferansı play-off serisinin 4. maçında Oklahoma City Thunder sahasında Golden State Warriors’ı 118-94 mağlup ederek seride üstünlüğü 3-1’e getirdi. Oklahoma City kalan maçlarda bir galibiyet daha alması halinde adını finale yazdıracak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 118 yorum
Acun iyi yapmış bize görede yoksun
@ayaz_bulut Siz yok tayyip var o Allah yok dese haşa buna bile bi kılıf uydurur onu savunursunuz.Yeminle rezilsiniz adam NBA'de defalarca övgü almış ve Türk ismini oraya damgalamış bi kerede tayyip haksız deyin hay siyasetinize be!!
@bozkurt_eken_1985 NBA defalarca övgü alması onun adam oldugunumu gösterir.Yada her istediğine laf söylemesini haklımı kılar o söylerse isteyende ona söyler
@bozkurt_eken_1985 TÜRKOĞLU, TÜRKCAN, OKUR o işi çoktaaaaaan yaptı. Çakmalarına ihtiyaç yok. Hele ki tirbuşonlara hiç. Adı bunun adı anıldı mı faydadan çok zarar veriyor.
@ayaz_bulut bize görede sarayın altına yatan sizler yoksonuz .)
Helal sana Enes. Bunlar ne anlar spordan. Yezid ne derse onu yapar saraYalakaları adiler !
Sporcunun zeki, cevik , ahlaklısını severim gecşegini degil... Oradan horozun ötmesin nasıl agır konustugunu hesaplarından izliyorum adam olsan burada türkiyede konusursun... O kadar millet var senin kadar siyasete karısanını görmedim... Ergin atamanında dedigi gibi adam olanla konusulur adam olmayıpta bos konusanla konusulmaz.. Enes koc sen önce adam olmasını ögrende uzaktan üfleme tr ye gel burada konuss delikanlı desinler hadiii ülkeni cok seviyorsun yaaa
@klenlk ---ulen Enese yapılanın çeğreğini sana yapsalar neler yapardın adam NBA finalinde ama birinin emriyle milli takım alınmıyor sen ne diyon halen bu adam koskoca takımı NBA finaline taşıyan daha 24 yaşında bir basketçi hidayet denen züppe yalaka aldırmıyor milli takıma yıllarca hakan şüküre yapılan şey daha fazlası bu çocuğa yapılıyor ne yapmış ne demiş milli formayı beklerken tamamen zalimin emriyle alınmıyor milli takıma acun kokrkaklığındna ismini bile zikredemiyor yeter bıktık bu ülkede insanlara baskı yapılmaktan
@klenlk Ben Türkiye'deyim. İstanbul'dan sesleniyorum sen ve senin gibiler vede Acun saray yalakasısınız!! Adam şuanda ABD de tabiiki bulunduğu yerden konuşacak mal!!! Sen kimsinki milleti tehdit edip gel buradan konuş diyorsun nane!!!!
@klenlk ülkede şu anda kim görüşünü söyleyebiliyor. Tek görüş hükümetin menfaatine konuşmaktır. Gerisi haindir (!)
@klenlk ulan denyo önce sen ve öbür yalakalar olun ondan snra konusun.ülkeyi çiftliğiniz sanıyorsunuz ama az kaldı hepiniz birden hesap vereceksiniz .) siz delikanlı olsanız sarayın altına yatıp onun eliyle milleti tehdit etmezsiniz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler