SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın son halini görenler şaşırıyor! Antrenman fotoğrafı...

Fenerbahçe'nin Watford'a kiraladığı fakat karşılıklı anlaşılarak Türkiye'ye geri dönen Ozan Tufan İngiltere'de sadece 6 ay kalabildi. Fenerbahçe'de antrenmandaki kilolarıyla çok eleştirilen Ozan Tufan'ın 6 ayda 93 kilodan 84 kiloya düştüğü öğrenildi. Ozan Tufan'ın son hali sosyal medyada gündem oldu.

Fenerbahçe'de sürpriz bir şekilde yapılan Ozan Tufan hamlesi orta sahaya adeta ilaç gibi geldi. Rotasyonda sorun yaşayan sarı-lacivertliler, 1 yıllığına Watford'a kiraladığı Ozan Tufan'ı İngiltere'den geri çağırdı. Türkiye'de oynadığı futbolun yanında fazla kilolarıyla da konuşulan yıldız oyuncunun son halini görenler hayret etti.

SADECE 6 AY KALABİLDİ

cd59e81037ae46f4a2073d2362574222

Fenerbahçe'nin Watford'a kiraladığı Ozan Tufan, İngiltere'de sadece 6 ay kalabildi. Yaşadığı dil problemi nedeniyle takımla kaynaşamayan milli oyuncuya özel olarak bir tercüman tutulmuştu. Sürekli Ozan'ın yanında gezen bu tercüman da takıma ısınmasına fayda olmadı. Fenerbahçe yaptığı flaş hamleyle Ozan'ı takıma geri çağırdı.

9 KİLO VERİP GERİ DÖNDÜ

FKq3BytWQAAvGNu

Ağustos ayında Watford'a giden Ozan Tufan, İngiltere'de yaptığı antrenmanlarda adeta eridi. İlk antrenmanına çıkan Ozan Tufan'ın verdiği kilolar sosyal medyada gündem oldu. 93 kilo gittiği İngiltere'den 84 kilo geri dönen tecrübeli oyuncunun son hali çok konuşuldu.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler