MAGAZİN

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur'dan bomba suçlama! 'Seks kasetlerin...'

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur'dan bomba suçlama! 'Seks kasetlerin...'

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur’un evli iş insanı Tolga Bayar’la aşk yaşadığı iddia edildi. Ebru Bayar, eşiyle hiçbir sorun yokken Tuğçe Tayfur’un araya girdiğini ve boşanma aşamasına geldiklerini belirtti. Tayfur, konuyla ilgili sosyal medya hesabından olay açıklamalar yaptı.

Şarkıcı Ferdi Tayfur ile oyuncu Necla Nazır’ın tek çocuğu olan müzisyen Tuğçe Tayfur ile 7 yıllık eşi Taner Şafak'tan geçtiğimiz yıl boşanmıştı. Bu evlilikten 4 yaşında bir oğlu olan Tuğçe Tayfur, hakkında bir iddia ortaya atıldı.

Ebru Bayar, Tayfur'un eşi Tolga Bayar ile aşk yaşadığını öne sürdü. Söylemezsem Olmaz programına katılan Bayar, "Tuğçe Tayfur yuvamı yıktı" dedi. Eşiyle aralarında hiçbir sorun yokken Tuğçe Tayfur’un araya girdiğini ve boşanma aşamasına geldiklerini belirten Ebru Bayar, Tolga Bayar’ın 1 aydır çocuğunu görmediğini ileri sürdü.

5f8538c82269a21f94dc1f1a
Tolga Bayar’ın Tuğçe Tayfur’la Maslak’ta lüks bir sitede ev tuttuklarını da iddia eden Ebru Bayar, kendisinin de aynı siteden çocuğuyla birlikte atıldığını iddia etti.

'SEKS KASETLERİN ORTALIKTA DOLAŞIYOR'

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Tuğçe Tayfur, şunları söyledi:

2833543_9ce88cc871ca65ad1b6e8f915542ce74_640x640

"Atıp, tutuyordun ya 'boşanma davası' diye. Benim evli bir adamla, mutlu mesut evinde olan bir adamla işimin olmayacağını herkes bilir. Sen bunu bile bile 'lades' deyip, 5-6 yıl metres olmuşsun, ne anlatıyorsun? Ben bu adam davasını açana kadar arkadaşı oldum. Kimseyi kandırmadım, ne dediysem arkasındayım.

He bu arada; keşke böyle olmasaydı, keşke daha farklı olsaydı her şey yaşadığımız bu durumda ama sen bana ahlak bekçiliği yapmaya çalışırken seks kasetlerin ortalıkta dolaşıyor. Anneme laf atana kadar onları kaldırt bence. Ben senin jenerasyonun olmamama rağmen annenin uyuşturucu sattığını biliyorum. Bu kadar şuursuz olman senin de bir şeyler kullanıyor olma ihtimalini destekliyor gibi."

Tuğçe Tayfur'un seks kasedi ve uyuşturucu ile ilgili söylediği sözlerin Seren Serengil'e olduğu ortaya çıktı. Seren Serengil açıklamasında "Hesabını soracağım" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
sizin hayatibiza tukureyim ben birde utanmadan cikip birbirine kaf atiyolar. hepiniz aynisiniz herkes herkrsle bir sekilde beraber olmus ve herkes birbirini karaliyo bari yasiyorssnizda susun insanlar sizin pisliklerinizi bilmek zorundami
@canmeno İki tarafa da pek inanmıyorum. Yazdıklarınıza çoğunlukla hak veriyorum. Ve ekleyerek sormak isterim ki, acaba bu sanat alanında kumar, mafya, örgüt, seks, uyuşturucu vb. şeylere bulaşmadan yolunda gitmek mümkün değil mi? Yoksa, siviller mı öyle olan sanatçıya değer vermiyor? Muğlak, hazin ve düşündürücü!
Brezilya dizisi gibi hiçbir şey anlamadım
@nadirbey_2020 Anlaşılmayacak bir şey yok. Birinin kızı birinin kocası ile aşk yaşamış ve o birinci şahıs bundan yakınma içinde. İkinci şahıs da diyor ki, ahlak bekçiliği yapıp bana ders vermek ister gibi bir halin var amma senin de seks ve uyuşturucu gibi açıkların var diyor. Yani, ben karayım da sen ak mısın demeye kelamı getiriyor.
rezalet.....ne hale gelmiş insanlarımız yazıkkk çok yazık
Geri Dön