SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Galatasaray'ın eski teknik direktörü Domenec Torrent'in yeni adresi Jorge Jesus'u üzecek...

Galatasaray'da Fatih Terim'in ayrılığı sonrası göreve gelen fakat başarılı olamayan Domenec Torrent'in yeni adresi belli oldu. Herve Renard ile yollarını ayıran Suudi Arabistan yeni teknik adam arayışlarına başlamıştı. Jorge Jesus'un da yer aldığı listede Domenec Torrent konusunda karar kılındı.

Fatih Terim'in yerine Galatasaray'ın başına geçerek büyük bir sürprize imza atan Domenec Torrent'in Türkiye kariyeri istediği gibi gitmemişti. Sarı-kırmızılı kulüpten ayrılarak sessizliği koruyan Torrent'in yeni adresi hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.

LİSTEDE JESUS VE MANCİNİ VAR

62b1f6154e3fe104a4d1ebd9

Herve Renard ile yollarını ayıran Suudi Arabistan'da Jorge Jesus, Roberto Mancini ve Zinedine Zidane gibi isimler gündeme gelmişti. Bu isimlerin yanında yer alan Domenec Torrent bir adım öne geçti.

TORRENT GÜNDEME GELDİ

thumbs_b_c_f795182d3db37f2931adec1fd741a968

İspanya'dan AS'ın haberine göre Suudi Arabistan'ın teknik direktörü Torrent oluyor. Diğer adayları eleyen Suudi Arabistan federasyonu, Torrent üstünde karar kıldı. Son olarak Galatasaray'da görev yapan Torrent, 20 karşılaşmada 1.30 puan ortalaması yakalamıştı.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler