SPOR

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin yeni sezon formaları sızdırıldı! İşte o formalar

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin yeni sezonda giyeceği formalar basına sızdırıldı. İşte o formalar...

Koronavirüs nedeniyle futbol camiası durgun bir dönem geçirirken, önümüzdeki sezonun planlaması yapılmaya başlandı. Futbol kulüpleri transfer haberleri ile ilgilenirken basına ilginç bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre; Galatasaray ve Fenerbahçe'nin yeni sezon formaları basına sızdırıldı. Kısa süre içinde gündeme oturan formalar taraftarlar tarafından yorumlanmaya başlandı.

DİKKAT EDİLİYORDU

Yeni sezon forma tanıtımlarına kulüpler önem vermeye başladı. Her sene sezon başlamadan önce bir lansman düzenlenip yeni sezonda giyilecek formalar görücüye çıkartılıyordu. Formaların basına sızdırılmaması için yoğun çaba sarfeden spor kulüplerinden şu ana kadar bu formalar hakkında herhangi bir yalanlama gelmedi.

GEÇTİĞİMİZ SEZON DA SIZDIRILMIŞTI

Geçtiğimiz sezon başta Beşiktaş olmak üzere; Galatasaray ve Fenerbahçe'nin iç saha formaları basına sızdırılmıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Futbolmu kaldı? Boş beleş olduğunu anladı millet
yıllardan beri futbol sinema televole peşine düştük bizleri gençlerimizi uyuşturdu ve sektörün kahramanları zevk sefa içinde yaşadı bizden aldıklarıyla şatafatlı hayatlar sürdüler ne bir doktor ne bilim adamı yetişti seksen beş milyonluk ülkede şimdi düştügümüz duruma bak bir illet hastalık için ne ilaç ne aşı bulamıyor dünya anlıyacağınız bu televoleciler sırtımızdan kazandılar şimdi bilmem kaç eve gıda yardımı sadaka dağıtıp insanların onurunu zedeliyorlar ya
Virüs sızmış halk'ın icine sen formadan bahsediyorsun...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler