SPOR

CANLI

Galatasaraylı eski futbolcu intihar etti!

Galatasaraylı eski futbolcu, yaşadıklarına daha fazla dayanamayarak intihar etti.

Galatasaraylı eski futbolcu intihar etti!

2000 yılında Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı kazanan kadrosunda yer alan Alper Tezcan, icra memurlarının UEFA madalyasına el koyması üzerine intihar etti. İlaç içerek intihar eden Alper Tezcan'ın, yakınlarının zamanında müdahalesiyle kurtarıldığı ve hastanede tedavi altına alındığı belirtildi.

Fanatik'in haberine göre; Galatasaray'ın, UEFA Kupası'nı havaya kaldıran kadrosunda yer alan Alper Tezcan, işyerine ve evine icra gelmesi nedeniyle dün akşam saatlerinde ilaç içerek intihar etti.

Aslan'ın, UEFA Kupası'na giden yolda İstanbul'da Bologna ile oynadığı maçta ayağı kırılan ve futbol yaşantısı ciddi anlamda sekteye uğrayan genç yıldız, son yıllarda yokluklarla mücadele etmeye çalışıyordu.

Ekonomik sorunlar nedeniyle UEFA Kupası Finali'nde aldığı madalyayı satışa çıkaran ancak camianın ileri gelenlerinin katkıları sonrası bu kararından vazgeçen Alper Tezcan, birkaç gün önce yaşadığı travma sonrası hayatına kıyma kararı aldı.

YAKINLARI KURTARDI

Alper Tezcan'ı intihara sürükleyen süreç şöyle yaşandı. İşlettiği futbol okuluna gelen icra memurları, yakındaki evinin adresini de tespit etti. Eve giden memurlar değerli eşyaları aldıktan sonra, bir kutu içindeki UEFA Kupası madalyasına el koydu. Madalyasının alınmasına çok içerleyen Alper Tezcan, dün akşam saatlerinde ilaç içerek intihara kalkıştı. Alper Tezcan, yakınlarının zamanında müdahalesiyle kurtarıldı ve hastanede tedavi altına alındı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön