SPOR

Galatasaraylı eski futbolcu intihar etti!

Galatasaraylı eski futbolcu, yaşadıklarına daha fazla dayanamayarak intihar etti.

Galatasaraylı eski futbolcu intihar etti!

2000 yılında Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı kazanan kadrosunda yer alan Alper Tezcan, icra memurlarının UEFA madalyasına el koyması üzerine intihar etti. İlaç içerek intihar eden Alper Tezcan'ın, yakınlarının zamanında müdahalesiyle kurtarıldığı ve hastanede tedavi altına alındığı belirtildi.

Fanatik'in haberine göre; Galatasaray'ın, UEFA Kupası'nı havaya kaldıran kadrosunda yer alan Alper Tezcan, işyerine ve evine icra gelmesi nedeniyle dün akşam saatlerinde ilaç içerek intihar etti.

Aslan'ın, UEFA Kupası'na giden yolda İstanbul'da Bologna ile oynadığı maçta ayağı kırılan ve futbol yaşantısı ciddi anlamda sekteye uğrayan genç yıldız, son yıllarda yokluklarla mücadele etmeye çalışıyordu.

Ekonomik sorunlar nedeniyle UEFA Kupası Finali'nde aldığı madalyayı satışa çıkaran ancak camianın ileri gelenlerinin katkıları sonrası bu kararından vazgeçen Alper Tezcan, birkaç gün önce yaşadığı travma sonrası hayatına kıyma kararı aldı.

YAKINLARI KURTARDI

Alper Tezcan'ı intihara sürükleyen süreç şöyle yaşandı. İşlettiği futbol okuluna gelen icra memurları, yakındaki evinin adresini de tespit etti. Eve giden memurlar değerli eşyaları aldıktan sonra, bir kutu içindeki UEFA Kupası madalyasına el koydu. Madalyasının alınmasına çok içerleyen Alper Tezcan, dün akşam saatlerinde ilaç içerek intihara kalkıştı. Alper Tezcan, yakınlarının zamanında müdahalesiyle kurtarıldı ve hastanede tedavi altına alındı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 141 yorum
yorumların okudum.birkaç istisna dışında bugünkü gs zihniyetini yansıtıyor.her zaman söylüyorum bunlar avrupa lı.makyavvwel bunları tanısaydı yazdığı kitaptan utanırdı.eksik yazmışım diye.bunlar insanlık dşı mahluk.maddiyat için yapmayacakları yoktur.karılarını bile satarlar.
dostum yırtma kendini karını da alırız...drogba kadar etmez ama onuda alırız....ağzından çıkanı kulağın duysaydı bu kadar küfürü yemezdin.rahatlamışsındır şimdi.ne de olsa geniş birine benziyosun.
insanlarını ailesini karıştırma geri zekalı, birisi senin karına aynı şeyi sölese ne düşünürsün. utan biraz.utan ama tabi sende utanacak yüz varsa.....
çok aşağılık bi yorum yapmışsın bu arada ben bjk lyim gs değilim.
satsan satsan sen satarsın karını pezevenk.
sen karını en çok galatasaraylılara satmışsın herhalde. karını en çok galatasaraylılara becertmiş olmalısın ki o yüzden böyle abuk subuk konuşuyorsundur. fakat herkesi kendin gibi gavat sanman yanlış olmuş...
gs zihniyetinde ne varmış hıyar.fener zihniyetinde açlıkdan ölen hiç futbolcu yokmu.veya başka bir işyerinde çalışmış olmak.tc.memurluk yapmış sonrada icra geldiğinde intiar edince tc.zihniyetinmi sorgulıyacağız.
bir başka karılarını dahi satar diyen sana en büyük hırsızlık alınteri çakmaktır.sizler gibi şike yaparak alınteri çalmakdansa.senin gibi karı satarım pezeveng
yanılmıyorsam babanda galatasaraylı
senin ananıda satar gerekirse
kendi yaptiklarini niye anlatiyorsun burada ?
Olay Galatasaraya mal edilemez adamın kendi tercihleri ayrıca takımda oynamış futbolculara destek oluncak diye bir şart yok.
ne demek ? küfür ettiğiniz aziz yıldırım yunanistandan 70 yaşındaki lefteri aldı geldi korudu...örnek olsun örnekk! sizin başkanlarınız küçük esnafı dolandırmaya devam etsin..
Kesinlikle haklısın.bugün oynuyor olsaydı bir imza atmak için kırk dereden su getiriyor olacaktı.Kimse bedava oynamıyor...
İşte basit bir gs taraftarı..Bir fb taraftarı olarak senin gibi bir rakibim olamaz diye düşünüyorum.. sus ve tüm gs li taraftarlardan ayır kendini..
Şart olmayabilir; ama vefa diye bir kişilik yapısı vardır.
Sizin adamlığınız da bu kadar zaten. sizin için vefa İstanbulda bir semt adı...
galatasaraya da bu yakışır
borsacihisse, sen gerizekalı mısın?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler