SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kim bu Kapalıçarşı tefecisi? Seçil Erzan 'korkuyorum' dedi, gözler sunacağı listeye çevrildi! Emre Belözoğlu detayı, ilk kez açıklandı: Sonraki duruşma çok heyecanlı olacak

Bankacı Seçil Erzan'ın aralarında ünlü futbolcuların de olduğu kişileri yaklaşık 44 milyon dolar dolandırdığı iddiaları Türkiye'nin gündemine otururken, Erzan'ın ifadesinde bahsettiği 'Kapalıçarşı tefecisi' merak konusu oldu. Erzan ifadesinde korktuğunu belirterek bu kişinin ismini vermezken mağdurlar arasında bulunan Emre Belözoğlu'nun avukatı Şekip Mosturoğlu önemli açıklamalarda bulundu. Erzan'ın mahkemeye liste sunacağını belirten Mosturoğlu "Bir sonraki duruşma çok heyecanlı olacak" dedi.

Türkiye günlerdir banka müdürü Seçil Erzan'ın aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera, Emre Çolak, Semih Kaya ve Selçuk İnan'ın da bulunduğu çok sayıda kişiyi dolandırdığı iddialarını konuşuyor. Savcılık, bankacı Seçil Erzan ve 6 şüpheli hakkında "özel belgede sahtecilik" ve "nitelikli dolandırıcılık" suçlarından dava açarken, bankacı Seçil Erzan’ın 66 yıldan 216 yıla kadar hapisle cezalandırılması isteniyor. Dava dosyasındaki diğer şüphelilerin ise 4 yıl 6 aydan 97 yıl 6 aya kadar hapisleri isteniyor. Kamuoyunun yakından takip ettiği dava süreciyle ilgili her gün yeni detaylar ortaya çıkarken, Erzan'ın ifadesinde ismini vermediği 'Kapalıçarşı tefecisi'nin kim olduğu ise gizemini koruyor.

Canlı Skor

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler