MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Oktay Kaynarca gündemden düşmüyor! Altın Bozkurt Ödülü'nü geri istediler! "Eli sopalı ağzı salyalı, değnekçi yargısız infazcılar..."

"Ben şehir milliyetçiliğini sevmem. Ülke milliyetçiliğini severim. Ben Türkiyeliyim. Türkiye milliyetçisiyim" diyen Oktay Kaynarca'ya verilen ödül geri istendi. Gündemde olan Kaynarca sert sözlerle dolu bir açıklama yaptı.

Oktay Kaynarca, A Para'da yayımlanan 'Biz Bize' programındaki açıklamalarıyla yeniden gündem oldu. Ünlü oyuncu programda "Ben şehir milliyetçiliğini sevmem. Ülke milliyetçiliğini severim. Ben Türkiyeliyim. Türkiye milliyetçisiyim" deyince tepki çekti.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Yücel "Kimsenin tanımadığı vasat biriyken dizi ile gelen şöhret ve paranın konuşturduğu zat 'Türkiyeli' modasına uymuş, utanmadan konuşuyor. Türk milletinin sağladığı imkanlar gözüne dizine dursun ifadeleriyle oyuncuya sert çıktı.

ssssss

Adem Enes simli sosyal medya kullanıcısı da Kaynarca'nın ödül aldığı anları paylaşarak "Oktay Kaynarca 3 Mayıs günü sana Altın Bozkurt Ödülü vermiştik o ödülü biz verdik. Ödülü iade etmeni istiyoruz" açıklamalarında bulundu.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM ÖNERDİ

Oktay Kaynarca ise bu sert yorumlara sert sözlerle yanıt verdi. "Eli sopalı ağzı salyalı, değnekçi yargısız infazcılar biliyorum okumak sizin işiniz değil, siz size işaret edilene bilginiz olmadan fikriniz varmış gibi saldırmayı seçersiniz. Ama belki olur a merak edersiniz tavsiye ederim okuyun" diyen oyuncu devamında "Milliyetçiliğin sadece kendi bildiği olduğunu savunanlara ithafen; bunu da anlamazsanız yapımcılığını yaptığım BEN BU CİHANA SIĞMAZAM dizisinin ilk bölümünü seyredin derim" dedi.

"TÜRKİYELİYİM EVET TÜRKÜM"

En Çok Aranan Haberler