MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Pembe kadife bikinisiyle büyüledi

Model Sofia Richie, babasının bütün karşı çıkmasına rağmen Scott Disick ile ilişkisini sürdürüyor. Giydiği pembe renkli kadife bikini ile bütün dikkatleri üzerine çekti.

36 yaşındaki Disick ile 21 yaşındaki Richie, geçtiğimiz günlerde bir grup arkadaşlarıyla birlikte Miami'de çıktıkları tekne turunda objektiflere yakalandı. Teknede yemek yiyip uzun süre sohbet eden grup keyifli vakit geçirdi. Bu arada Sofia Richie'nin üzerindeki pembe kadife bikini de dikkatlerden kaçmadı.

PEMBE KADİFE BİKİNİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Aynı zamanda bir Instagram modeli olan Richie'nin gelecek yazın modasına yön verenler arasında yer alacağı da konuşuldu. Richie bir gün sonra da bu kez daha açık pembe renkte ama yine kadife bir bikini giydi. Hello, Endless Love, I Call it Love gibi şarkılarıyla bir döneme damgasını vuran Lionel Richie'nin kızı olan Sofia, birkaç yıl önce de Justin Bieber ile yaşadığı hızlı aşkla gündem olmuştu.

Basına yansıyan haberlere göre Lionel Richie, kızının Scott Disick ile ilişkisine sıcak bakmıyor. Onu endişelendiren noktalardan biri Scott Disick ile kızı Sofia arasındaki yaş farkı. Çiftin arasında 15 yaş fark var.

SEKS BAĞIMLILIĞI TEDAVİSİ GÖRDÜ

Bunun yanı sıra Scott Disick, bir süre önce seks bağımlısı olduğunu ve bu yüzden tedavi gördüğünü açıklamıştı. Bu da Lionel Richie'yi endişelendiren ayrıntılardan biri.

Vitrin

Sofia Richie

En Çok Aranan Haberler