SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Sosyal medya Türk taraftarı konuşuyor! Yüzüne taktığı maskeyle Almanya'da gündeme oturdu

A Milli Futbol Takımı’nın bu akşam 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu'nda Gürcistan ile karşılaşacağı müsabakanın öncesinde A Millİ Takımı desteklemek üzere maçın oynanacağı Dortmund'da bulunan Türk taraftarlar, Türkiye Futbol Federasyonu'nun organize ettiği "Taraftar Yürüyüşü" etkinliğinde buluştu.

Taraftarların yerel saatle 12.00'den itibaren KleppingStraße'de kurulan Fan Zone'da toplanmasıyla başlayan etkinlik için özel olarak hazırlanan Milli Takım Taraftar Otobüsü'nde sanatçılar Sefo ve Murda, sevilen şarkılarına yer verdikleri performanslarıyla alana gelen taraftarları coşturdu. Sefo, A Milli Takıma EURO 2024 serüveni için hazırlayarak armağan ettiği "Türkiye'm" şarkısını seslendirirken, taraftarlar da kendisine eşlik etti.

MASKELİ TARAFTAR GÜNDEM OLDU

Screenshot_1

Korku filmi maskesi takan bir kişi kalabalık içinde dikkat çekmeyi başardı. Yayıncı kuruluş muhabirinin "Bu maske nedir?" sorusuna cevap veren taraftar "Bu maske bizim korkunçluğumuzu gösteriyor. Bütün dünya görsün ne kadar korkunç olduğumuzu." ifadelerini kullandı.

ALMANYA'DAKİ TÜRKLER MİLLİ MAÇA HAZIR

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler